Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie.

Päť zásad pre tvoj úspech pomocou aplikácie Wilio.sk

Posledná zmena: 15.10.2019

 • 1) Slušnosť a ústretovosť k zákazníkom sú základom tvojho úspechu

  Wilio.sk je tu pre všetkých, ktorí hľadajú pomocnú ruku pre svoj projekt. Zákazníkom pri výbere toho na koho sa obrátia záleží nielen na odbornosti, ale aj na osobnom prístupe, ochote a trpezlivosti.

  Pri zasielaní ponuky, maličkosti ako sú pozdrav či poďakovanie rozhodujú o tom, či si zákazník vyberie práve teba. Zo skúseností vieme, že arogancia, drzosť, či neochota, zásadne znižujú šancu, že si zákazníka získaš.

  Ústretová, otvorená a slušná komunikácia ti zaručí, že zákazník nebude váhať vybrať si práve teba a to aj opakovane.

 • 2) Zákazníci nemajú radi ignoranciu, komunikácia je preto dôležitá

  Nikto z nás nemá rád, keď sa niečo opýta a nedostane odpoveď. Preto okrem základného slušného správania zákazníci očakávajú aj priebežnú komunikáciu a odpovede na svoje otázky.

  Nič nepokazí dobrý dojem rýchlejšie, ako keď sa blíži dátum dohodnutého projektu a ty prestaneš zo zákazníkom komunikovať, alebo ho neinformuješ ak nevieš prísť v dohodnutý termín.

  Vždy sa dá všetko vyriešiť včasnou a korektnou komunikáciou.

 • 3) Komunikácia cez Wilio.sk chráni teba aj zákazníkov

  Zákazníci nás často kontaktujú aby si preverili dôveryhodnosť poskytovateľov služieb, ktorí sa s nimi snažia komunikovať mimo webstránku a mobilnú aplikáciu Wilio.sk. Takýto postup pripravuje zákazníkov o výhody prehľadnej komunikácie a jednoduchého výberu, a teba zas o možnosť budovať si pozitívne referencie, ktoré ti pomôžu získať ďalších nových zákazníkov.

  Z tohto dôvodu blokujeme profily, ktoré sa snažia okamžite po reakcii na dopyt komunikovať mimo mobilnú aplikáciu a webstránku wilio.sk. Komunikuj zásadne cez Wilio a neposielaj tvoje telefónne číslo zákazníkovi.

  Garantujeme tak ochranu oboch strán a zabezpečujeme kvalitnú službu pre poskytovateľov a zákazníkov, ktorý preferujú len férový a seriózny prístup.

 • 4) Dobrý dojem a kvalitné služby ti prinesú ďalších zákazníkov

  Pri výbere poskytovateľa služby sa zákazníci rozhodujú na základe ceny a hodnotení od ostatných zákazníkov. Pozitívne hodnotenia a príjemná komunikácia rozhodujú vždy, keď si zákazník vyberá z viacerých podobných ponúk.

  Získať pozitívne hodnotenie je náročné. Kvalitne a odborne odvedená práca nestačí. Snaž sa preto zanechať dobrý dojem a to tak, že sa na projekt pripravíš, nechýba ti náradie, tvoje oblečenie je čisté, a nezanecháš po sebe spúšť, ale si po projekte upraceš. Tieto drobnosti budujú tvoje dobré meno a dávajú ti významnú výhodu oproti tvojej konkurencii.

  Tieto drobnosti budujú tvoje dobré meno a dávajú ti významnú výhodu oproti tvojej konkurencii.

 • 5) Hodnotenia sú dôležité, zákazníci im dôverujú

  Hodnotenia, ktoré získavaš od zákazníkov ťa robia dôveryhodným pre každého, kto hľadá služby ktoré ponúkaš.

  Vďaka hodnoteniam, ktoré vidia v tvojom profile majú zákazníci istotu, že svoju prácu robíš dobre. Príjemné správanie, priebežná komunikácia a kvalitná práca, ti zaručia pozitívnu spätnú väzbu.

  Ak si šikovný a ponúkaš skutočne prvotriednu prácu, môžeš vďaka pozitívnym hodnoteniam získať ocenenie overeného a kvalitného poskytovateľa a predovšetkým viac zákazníkov a väčší zárobok.