Bu hizmetler, web sitesini veya uygulamayı kullanarak, hüküm ve çerez koşulları kabul edin.Daha fazla bilgi

Geri

Ako vytvoriť projekt (dopyt) na Wilio

Ako vytvoriť projekt (dopyt) na Wilio

Wilio ti pomôže nájsť odborníkov na najrôznejšie služby. Prečítaj si ako na to.1. Vpíš akú službu hľadáš do vyhľadávača na hlavnej stránke wilio.sk a vyber si službu zo zoznamu, ktorý sa objaví. Môžeš začať aj tým, že klikneš na názov služby v zozname odporúčaných kategórii.


2. Klikni na Zadaj projekt.


3. Vyplň adresu kde sa bude projekt realizovať. Adresa je potrebná aby Wilio mohlo o projekte informovať najlepších odborníkov vo tvojom okolí. Nemusíš sa však obávať, adresu uvidí iba odborník, ktorého ponuku si vyberieš a najmeš ho. 


4.Odpovedz na otázky. Na základe tvojich odpovedí Wilio vyhľadá odborníkov vhodných pre tvoj projekt.


5.Nezabudni vyplniť detaily a konkrétne požiadavky, ktoré musí odborník vedieť, aby bol projekt podľa tvojich predstáv.


6. Ak už máš vytvorený účet prihlás sa. Ak nie pokračuj registráciou. Registrácia je potrebná aby ti odborníci mohli poslať ponuky na realizáciu projektu.


Tvoj projekt je vytvorený a Wilio bude automaticky informovať odborníkov, ktorí vyhovujú tvojim požiadavkám. Do pár hodín dostaneš prvé reakcie.


Tip:


Pri výbere konkrétneho odborníka ti pomôže prezrieť si profily tých, ktorí na tvoj projekt zareagovali. Zákaznícke recenzie ti pomôžu získať lepší obraz o ponúkaných službách a môžeš si pozrieť aj hodnotenie v konkrétnych oblastiach ako je kvalita práce, cena a komunikácia. V profile odborníka môžeš nájsť aj fotografie urobených prác.
Projenizi çözmek için hızlı yolu

Ücretsiz olarak talebinizi girin ve bölgenizdeki yetenekli uzmanlardan teklifler alacaksınız

ücretsiz proje oluşturun

Autor: Simona