By using these services, website or app you agree to the terms and conditions of cookies.Mehr Informationen

ZurückKlempner

Installation

gibt es 3566 verifizierter Anbieter für diesen Dienst

Die Nachfrage
oder anrufen 0901 900 717
Montag bis Freitag zwischen 9.00 bis 17.00 Uhr

199 720

alkalmazás telepítés

50 983

Létrehozott projekt

4,25

az alkalmazás átlagos értékelése

9,6 a 10 - ből

a megbízók átlagos minősítése a szolgáltatókkal szemben

Hľadáš spoľahlivého a dobre hodnoteného inštalatéra, ktorý ti pomôže s vodoinštalačnými prácami? Šikovný inštalatér, dokáže zvládnuť aj tie najšpinavšie a najnepríjemnejšie úlohy v domácnosti, či už ide o pretekajúce WC, opravu podomietkových splachovacích nádržiek a batérií, vyčistenie upchatých odtokov, opravu vodovodných potrubí, výmenu vykurovacích telies, alebo pripojenie a servis čerpadiel.Uľahčíme ti hľadanie toho správneho majstra na vodoinštalácie. S Wilio získaš kvalitné vodoinštalačné služby naozaj výhodne, či už ide o jednoduchú výmenu vodovodnej batérie, alebo rozsiahlu inštaláciu. Zadaj svoj dopyt a za pár minút dostaneš ponuku od skúsených inštalatérov naokolo.

1. Cenové ponuky obratom
Nestrácaj čas zháňaním ponúk na vodoinštalácie od rôznych firiem. Zadaj svoj dopyt a čoskoro začneš dostávať ponuky od skúsených inštalatérov priamo z tvojho okolia.

2. Überschreiten Sie nicht Ihr Budget
Ceny za vodoinštalácie môžu byť naozaj rôzne. S Wilio si však môžeš jednoducho porovnať viaceré ponuky a vybrať si takú, ktorá vyhovuje tvojmu rozpočtu a potrebám.

3. Nájdi tých najlepších inštalatérov
Najmi si tých najlepšie hodnotených inštalatérov z okolia, získaš tak kvalitnú prácu, na ktorú sa môžeš spoľahnúť, za rozumnú cenu.

Často kladené otázky

Ako zoženiem šikovného majstra na vodoinštalácie?
Najlepší spôsob, ako nájsť odborníka na vodoinštalácie, je zadať dopyt na Wilio, počkať na ponuky od inštalatérov z tvojho okolia a prečítať si ich recenzie a hodnotenia od ostatných zákazníkov. V zákazníckych recenziách sa dočítaš aj o tom, akú kvalitnú prácu inštalatér robí, či po sebe uprace a či vie spoľahlivo poradiť nielen s riešením ale aj výberom vhodného materiálu.

Koľko stoja vodoinštalácie?
Cena práce bude závisieť od množstva a typu práce, rozsahu práce, a použitých materiálov. Cenu ovplyvní aj to či sa daná práca oceňuje na hodiny, alebo výkonu ako celku, napr. osadenie sprchovej vaničky, výmena umývadla, alebo kompletná montáž podlahového kúrenia a pod. Cenu môže ovplyvniť aj to či je inštalatér nablízku, alebo musí prísť z väčšej vzdialenosti.

Aké inštalatérske práce si môžem urobiť sám?
Mnoho domácich kutilov zvláda drobné opravy ako napríklad výmena kohútikov a sprchových hlavíc. Ak si však práca vyžaduje prístup ku kanalizácii, vodovodným potrubiam, alebo by práca mohla zahŕňať kontakt s elektrinou alebo plynom, je treba zavolať odborníkov.

Ako môžem získať bezplatné ponuky na vodoinštalácie?
Wilio ti umožní jednoducho získať a porovnať rôzne cenové ponuky na vodoinštalácie. Stačí zadať dopyt v ktorom popíšeš čo potrebuješ urobiť, a za pár minút začneš dostávať bezplatné ponuky od miestnych inštalatérov. Potom stačí len porovnať ponuky a vybrať si tú ponuku, ktorá ti vyhovuje.

Aké zručnosti má inštalatér?
Inštalatér rozumie potrubným systémom. Vie ako inštalovať, opraviť a udržiavať domáce, komerčné a priemyselné vodoinštalácie. Inštaluje potrubia a armatúry v stenách a podlahách. Vie ako otestovať či nevzniká únik vody v potrubí a ako prípadné úniky utesniť. Ovláda a dodržiava bezpečnostné normy a stavebné predpisy. Dokáže robiť tiež zmeny a úpravy v existujúcich vodovodných rozvodoch.

Aké vodoinštalačné práce pre mňa urobí inštalatér?
Inštalatéri sú odborníci, ktorí inštalujú, udržiavajú a opravujú vodovodné potrubia, zariadenia a kanalizáciu. Môžu tiež inštalovať sanitu ako sú vane, umývadlá, toalety, bidety, sprchové kúty a zapájajú prístroje ktoré pracujú s vodou, ako sú umývačky riadu a práčky. Medzi bežné inštalačné práce patrí oprava a odblokovanie toaliet, odblokovanie odtokov, oprava netesností a prevázdka, či oprava niektorých vykurovacích systémov ako napr. teplovodné podlahové kúrenie.

Pokazené vodovodné batérie a kohútiky

Pokazené a upchaté potrubia

Oprava alebo inštalácia toaliet

Bežné vodoinštalačné práce

Vykurovacie systémy

Drenážne systémy

Aké vodoinštalácie môžem objednať cez Wilio?

Vodinštalácie
Ak inštaluješ novú kuchyňu, kúpeľňu alebo umývačku riadu, na pripojenie potrubí budeš potrebovať inštalatéra. Inštalatér pomôže pri inštalácii vodovodného potrubia, toalety, vane, sprchy, umývadla, vodovodných batérii, sprchových hlavíc a ďalších prácach. Skontroluje ako sú existujúce vodoinštalácie usporiadané a potom použije tie správne nástroje a materiály aby napojil čo treba.

Opravy netesností
Jedným z najčastejších problémov s vodoinštaláciami sú netesniace vodovodné batérie, sprchy a kohútiky. Netesniace kohútiky a potrubia môžu mať za následok plytvanie vodou alebo dokonca vytopenie susedov a vysoké účty za vodu. Inštalatér diagnostikuje všetky problémy, opraví všetky netesnosti, prípadne vymení chybné diely.

Opravy a inštalácie kotlov a kúrenia
Nie je o nič horšie, ako keď ti doma prestane tiecť teplá voda, alebo ak v zime prestane kúriť radiátor. Wilio ti pomôže nájsť inštalatéra v tvojom okolí, ktorý zvládne každú núdzovú opravu. Inštalatér posúdi aktuálny stav, doporučí potrebné opravy a potom opraví alebo vymení chybné diely, aby všetko opäť fungovalo ako má.

Opravy potrubí
Potrubia sú nevyhnutné pre prívod čerstvej vody a vypúšťanie odpadovej vody, poškodiť ich môžu mrazy, korene stromov, alebo starnutie a opotrebovanie materiálu. Ak myslíš že máš problém s potrubím, je dôležité nájsť a zavolať inštalatéra čím skôr. Ak sú potrubia odkryté, inštalatér ich môže odpojiť od vodovodnej siete a potom poškodenú časť odstrániť a vymeniť.

Zablokované odtoky a toalety
Zablokované odtoky a toalety môžu začať pretekať a vytopiť teba aj susedov. Ak si sa neúspešne pokúsil vyčistiť blokádu bežne dostupnou chémiou, zavolaj inštalatéra. Použije účinnejšie nástroje na vyčistenie zablokovaných odtokov a toaliet bez poškodenia potrubí a trubiek.

Bewertungen von Kunden

Peter V.
Kunde
Wertung
Pavol P.
Anbieter
Great. Fast and cheap. I recommend
Handlicher Ehemann
Kristián C.
Kunde
Wertung
Peter P.
Anbieter
Everything cool
Handlicher Ehemann
Matej F.
Kunde
Wertung
Martin V.
Anbieter
Punctual. Precise. I am extremely satisfied with the services of Mr. Čonka.
Mauerwerk, Maurer
Marek N.
Kunde
Wertung
Peter P.
Anbieter
I am fully satisfied with the work.
Handlicher Ehemann
Gábor V.
Kunde
Wertung
Ing. Boris C.
Anbieter
Honest work!
Kundenspezifisches Möbelgebäude
Mišo H.
Kunde
Wertung
Peter P.
Anbieter
I was very pleased with Mr Vida.
Mauerwerk, Maurer

Unsere Partner , die uns vertrauen

Man schrieb über uns

Zögern Sie nicht und einfach lösen ,
Ihr Projekt mit Wilio .

Ich will, um loszulegen

Haben Sie Interesse an Neuverträge ?

Unsere Anbieter haben die Möglichkeit hatte, 35,8 Mio. € machen . Trete ihnen bei.

gratis registrieren