By using these services, website or app you agree to the terms and conditions of cookies.Mehr Informationen

ZurückDachdecker, basteln

Dachreparatur

gibt es 3359 verifizierter Anbieter für diesen Dienst

Die Nachfrage
oder anrufen 0901 900 717
Montag bis Freitag zwischen 9.00 bis 17.00 Uhr

199 720

inštalácií aplikácie

50 983

Zadaných projektov

4,25

je priemerné hodnotenie aplikácie

9,6 z 10

je priemerne hodnotenie poskytovateľov zákazníkmi

O strechu sa treba správne starať. Zatekajúca, alebo poškodená strecha je viac ako nepríjemnosť. Už pri prvých zrážkach a mrazoch môže pokazená strecha spôsobiť poškodenie majetku a ohroziť bezpečie obyvateľov domu. Opravu strechy by si nikdy nemal odkladať, ani odďaľovať provizórnymi riešeniami. Či už potrebuješ strechu úplne vymeniť, opraviť jej časti, alebo ju poriadne vyčistiť, postačí pár kliknutí na to aby si našiel kvalitného odborníka na opravu strechy v tvojom okolí.

Wilio ti pomôže nájsť odborníka na opravu strechy, ktorý ti pomôže vyriešiť problémy zapríčinené vetrom, víchricou, opotrebovaním a nedostatočnou údržbou.


1. Cenové ponuky obratom
Nestrácaj čas zháňaním ponúk od rôznych firiem. Zadaj svoj dopyt a čoskoro začneš dostávať ponuky od skúsených strechárov, či už klampiarov alebo pokrývačov priamo z tvojho okolia.

2. Überschreiten Sie nicht Ihr Budget
Ceny za opravu strechy môžu byť naozaj rôzne. S Wilio si však môžeš jednoducho porovnať viaceré ponuky a vybrať si takú, ktorá vyhovuje tvojmu rozpočtu a potrebám.

3. Nájdi tých najlepších profesionálov na opravu strechy
Najmi si tých najlepšie hodnotených klampiarov a pokrývačov z okolia, získaš tak kvalitnú prácu, na ktorú sa môžeš spoľahnúť. Za rozumnú cenu.

Často kladené otázky

Aké zručnosti má odborník na opravu strechy?
Každý typ strechy (sedlová, valbová, polvalbová, stanová, manzardová, oblá, pilová, kužeľová, plochá, a iné) si vyžaduje osobitný prístup a individuálne riešenie výstavby, pokládky a ďalších detailov. Pokrývači a klampiari vedia ako opraviť strechu pomocou odborných nástrojov, materiálov a postupov. Vedia ti poradiť ako zvoliť vhodnú konštrukciu strechy a strešné materiály. Odstránia starú strešnú krytinu, vymenia poškodené difúzne fólie, poškodené časti strechy, inštalujú nové strešné krytiny, a utesnia škáry. V prípade potreby, vymenia alebo zafixujú poškodené konštrukčné prvky ako napr. krokvy. Ovládajú aj bezpečnostné postupy, ktoré treba dodržiavať pri výškových prácach a pri oprave a montáži strechy.

Moja strecha zateká - čo sa dá robiť kým príde pokrývač či klampiar, ktorý mi strechu opraví?
Ak voda preniká cez strop, zachytávaj ju do vedier alebo iných veľkých nádob. Premiestni akýkoľvek nábytok, alebo osobné veci, aby sa nenamočili. Pokiaľ je to bezpečné, môžeš dočasne na poškodené miesto v streche umiestniť nepriepustnú fóliu alebo igelit s dostatočnou hrúbkou tak, aby si zamedzil prenikaniu vody do miestnosti pri slabých dažďoch. Nikdy však nevstupuj priamo na strechu sám, bez dostatočného istenia a potrebných ochranných prvkov.

Koľko stojí oprava strechy?
Cena práce bude závisieť od množstva práce, rozsahu poškodenia, použitých materiálov a od typov prác, ktoré bude treba vykonať. Cenu ovplyvní aj to či sa daná práca oceňuje podľa metráže napr. montáž krovu, montáž krytiny, debnenie krovu, montáž zvodov, žľabov, a ďalších prác, alebo výkonu ako celku, napr. montáž strešného okna, alebo montáž lemu komína. Cenu môže ovplyvniť aj to či je pokrývač či klampiar nablízku, alebo musí prísť z väčšej vzdialenosti.

Mám strešné krytiny a náradie dodať ja, alebo si dodávateľ prinesie svoje vlastné?
Pokrývači a klampiari si obvykle prinesú všetky potrebné nástroje a vybavenie, ale strešné krytiny a ďalší stavebný materiál musíš po konzultácii s majstrom uhradiť alebo dodať ty. Uisti sa, že máš všetkého potrebného materiálu dostatok. Najlepšie je dohodnúť sa aké materiály bude potrebné zakúpiť, ešte pred potvrdením cenovej ponuky na opravu či inštaláciu strechy.

Ako vznikajú poškodenia strechy?
Poškodenia strechy môžu vzniknúť z rôznych príčin: nesprávna inštalácia strechy, poškodenie vetrom, víchricou, drobnými škodcami ako sú vtáky, či myši, a nedostatočnou údržbou. Navyše niektoré strešné materiály majú životnosť iba 15 až 20 rokov, preto môže byť načase strechu vymeniť, ideálne tesne predtým ako sa začne unavený materiál rozpadať.

S akými opravami strechy ti môžu odborníci pomôcť?
Najbežnejší problém s ktorým ti môže pokrývač strechy, alebo klampiar pomôcť je zatekajúca strecha. Dôvodom môžu byť prasknutá či odpadnutá krytina , poškodená hydroizolačná strešná fólia, alebo problém s povrchovým tmelom. Ďalším častým problémom bývajú upchaté, prasknuté, alebo zlomené žľaby a odtokové potrubia, čo môže spôsobiť zatekanie vody zo strechy.

Ako nájdem dobrého odborníka na inštaláciu, alebo opravu strechy?
Vytvorenie dopytu na Wilio je rýchly a jednoduchý spôsob, ako nájsť skúseného a ochotného odborníka na klampiarske a pokrývačské práce v tvojom okolí. Wilio ti pomôže nájsť odborníka ktorý sa ti dokáže časovo prispôsobiť a robí všetky práce ktoré požaduješ, ako napríklad žehlenie košieľ, umývanie okien a pod.

Ako dlho potrvá oprava strechy?
Oprava strechy môže trvať aj niekoľko dní, závisí to od veľkosti strechy a rozsahu poškodenia. Priebeh opráv bude závisieť aj od počasia, pretože väčšinu opráv striech je možné robiť iba v priaznivom počasí, keď neprší.

Aké práce robí odborník na opravu strechy?
Pokrývači a klampiari opravujú a inštalujú nové strechy tak, aby zabezpečili ich nepriepustnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Pracujú pritom aj s ďalšími strešnými prvkami, ako sú odkvapové žľaby a zvody, alebo solárne panely.

- Odstraňovanie alebo oprava rozbitých bridlíc, plechov, asfaltovej či plastovej krytiny, alebo zastrešení z iných materiálov a latovania

- Pokrývanie striech krytinami, šindľami, škridlami, plechmi, bridlicami, aj s rezaním a s doplnkami

- Kontrola drevených konštrukcií, trámov, a krokiev

- Montáž záveterných listov na strechy

- Montáž krovu

- Debnenie krovu doskovaním

- Montáž fólii a kontralát

- Rezanie a oplechovanie komínov a stien

- Montáž lemu komína

- Montáž zvodov a žľabov

- Utesnenie strešných škár maltou

- Montáž strešného okna

Aké služby môžu byť súčasťou opravy strechy?

Čo všetko pre mňa môže urobiť pokrývač strechy, alebo klampiar?
Pokrývači pre teba môžu urobiť oveľa viac ako len inštaláciu novej strechy. Môžu opraviť časti strechy, vymeniť staré strešné krytiny, opraviť žlaby a odtoky a skontrolovať celú strechu či nie je nevyhnutná údržba aby sa zabránilo ďalším problémom v budúcnosti.

Údržba a čistenie strechy
Či už potrebuješ strechu očistiť a preventívne skontrolovať, alebo potrebuješ urobiť pravidelnú údržbu, Wilio ti pomôže nájsť vhodného odborníka. Ten skontroluje tvoju strechu, identifikuje akékoľvek problémy a navrhne postup, aby strecha opäť vyzerala ako nová. Strechu treba pravidelne kontrolovať a udržiavať pomocou ochranných náterov a tesnenia, aby sa predĺžia jej životnosť.

Inštalácia strechy
Či už ide o inštaláciu strechy nového domu, alebo výmenu strechy staršieho domu, odborník na opravu a inštalácie strechy zabezpečí, že tvoj domov bude suchý, bezpečný a odolný voči všetkým vplyvom počasia.

Dachreparatur
Každé poškodenie strechy by sa malo opraviť skôr než dôjde k zatekaniu, poškodeniu majetku vodou a plesniam. Odborník na opravu strechy posúdi poškodenie a navrhne ako postupovať. Oprava môže byť jednoduchá aj zložitá a môže zahŕňať výmenu strešných krytín, odstránenie hrdze a opravu kovových častí, alebo výmenu tesniaceho materiálu alebo upevňovacích prvkov

Inštalácia a opravy žlabov
Systém na odvádzanie vody zo strechy, ktorý tvoria žlaby a odtokové potrubia je dôležitý pre dlhú životnosť strechy. Ak sú odkvapy zanesené, hrdzavé, poškodené, potrhané od mrazu alebo presakujúce môžu spôsobiť rôzne problémy. Odborník na opravu strechy môže pomôcť s inštaláciou nových odkvapov, opravou poškodených odkvapov a zvodov, alebo vyčistením odkvapov.

Bewertungen von Kunden

Matúš K.
Kunde
Wertung
Peter P.
Anbieter
Nice, smart, well done work.
Elektrische Verkabelung
Tomáš S.
Kunde
Wertung
Igor C.
Anbieter
Responsible and professional approach, everything went as agreed, I highly recommend!
Handlicher Ehemann
Pišta K.
Kunde
Wertung
Ľuboš M.
Anbieter
I was very satisfied. Human and professional approach, quick fix reasonable price.
Handlicher Ehemann
Ján G.
Kunde
Wertung
Martin K.
Anbieter
Skilful detailist, all done by agreement, maximum satisfaction. I recommend.
Möbelmontage
Martina K.
Kunde
Wertung
Rene K.
Anbieter
A clever, nice and decent boy who does quality work at a reasonable price. I recommend.
Möbelmontage
Beáta B.
Kunde
Wertung
Peter P.
Anbieter
A clever, decent young guy who did what we agreed on and at the price we agreed on, even t...
Handlicher Ehemann

Unsere Partner , die uns vertrauen

Man schrieb über uns

Zögern Sie nicht und einfach lösen ,
Ihr Projekt mit Wilio .

Ich will, um loszulegen

Haben Sie Interesse an Neuverträge ?

Unsere Anbieter haben die Möglichkeit hatte, 35,8 Mio. € machen . Trete ihnen bei.

gratis registrieren