Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

SpäťZáhrada, záhradník

Záhrada a vonkajšie práce

pre túto službu máme 2255 overených poskytovateľov

zadajte dopyt
alebo zavolajte na 0901 900 717
Pondelok až Piatok medzi  9:00 - 17:00

199 720

inštalácií aplikácie

50 983

Zadaných projektov

4,25

je priemerné hodnotenie aplikácie

9,6 z 10

je priemerne hodnotenie poskytovateľov zákazníkmi

Nemáš čas venovať sa všetkým prácam na záhrade? Skúsený záhradník ti pomôže s vonkajšími prácami - pokosí trávnik, zlikviduje burinu, ostrihá a ošetrí stromy proti škodcom, zasadí kvety a pomôže ti aj s úpravami terénu. Nájdi si skúseného odborníka ktorý sa postará, aby si nemusel tráviť vzácne voľné chvíle prácou na záhrade, ale miesto toho mohol využiť tento čas na relax s priateľmi a rodinou.Wilio ti pomôže nájsť šikovných záhradníkov v tvojom okolí, ktorí sú pripravení okamžite sa pustiť do práce.

1. Cenové ponuky obratom
Nestrácaj čas zháňaním ponúk od rôznych záhradníckych firiem. Zadaj svoj dopyt a čoskoro začneš dostávať ponuky od šikovných záhradníkov priamo z tvojho okolia.

2. Neprekročte váš rozpočet
Ceny za záhradné práce môžu byť naozaj rôzne. S Wilio si však môžeš jednoducho porovnať viaceré ponuky a vybrať si takú, ktorá vyhovuje tvojmu rozpočtu a potrebám.

3. Najdi tých najlepších záhradníkov
Najmi si tých najlepšie hodnotených záhradníkov z okolia, získaš tak kvalitnú prácu, na ktorú sa môžeš spoľahnúť. Za rozumnú cenu.

 

Často kladené otázky

Čo robí záhradník?
Záhradník je expert v starostlivosti o záhrady vrátane kvetov, stromov, úžitkových rastlín, trávnikov, zabezpečí likvidáciu burín, či ochranu proti škodcom a ďalšie vonkajšie práce. Dokáže ti pomôcť so všetkým, čo potrebuješ na záhrade urobiť.

 

Prečo by som si mal najať profesionálneho záhradníka?
Ak sa obrátiš na profesionálneho záhradníka môžeš sa spoľahnúť, že bude správne postarané o tvoju záhradu a všetky rastliny v nej. Záhradník pozná správne postupy a má dlhoročné skúsenosti so zveľaďovaním rôznych typov záhrad.

 

Ako nájdem dobrého záhradníka?
Na Wilio jednoducho nájdeš šikovného a ochotného záhradníka z tvojho okolia. Stačí zadať dopyt, odpovedať na pár otázok o tom, aké záhradné práce treba urobiť a počkať na ponuky od skúsených záhradníkov.

 

Ako dlho trvá údržba záhrady?
Pravidelná údržba záhrady a kosenie trávnika môže trvať od 30 minút do niekoľkých hodín. Ale ak však ide o väčšiu úlohu, alebo o rozľahlú záhradu, bude potrebovať viac času.

 

Koľko stojí záhradník?
Cena záhradníckych prác bude závisieť od toho, aké úlohy je potrebné urobiť a od veľkosti pozemku. Cenu tiež ovplyvňuje z akej vzdialenosti bude záhradník k tebe cestovať.

 

Prečo by som si mal najať profesionálneho záhradníka?
Ak sa obrátiš na profesionálneho záhradníka môžeš sa spoľahnúť, že bude správne postarané o tvoju záhradu a všetky rastliny v nej. Záhradník pozná správne postupy a má dlhoročné skúsenosti so zveľaďovaním rôznych typov záhrad.

 

Aké zručnosti má záhradník?
Skúsený záhradník je odborník a vyzná sa v rôznych témach od ekológie pôdy po fyziológiu rastlín.


Konzultácie a plánovanie záhrady
Výber rastlín, ktoré sú najvhodnejšie pre klímu a polohu tvojej nehnuteľnosti
Nákup tých správnych rastlín, alebo semienok
Výsadba nových kvetov a stromov
Zalievanie a hnojenie rastlín
Liečba plesní a chorôb rastlín a predchádzanie ich výskytu
Udržiavanie pôdy pre optimálny rast rastlín
Likvidácia buriny a ďalšie práce potrebné na udržiavanie záhrady

 

 

Musím svojmu záhradníkovi poskytnúť náradie, alebo spotrebný materiál?
Väčšina záhradníkov si prinesie svoje vlastné vybavenie, vrátane kosačiek na trávu, krovinorezov a iného náradia. Niektorí záhradníci však uprednostňujú použiť vybavenie, ktoré máš doma. Najlepšie je opýtať sa záhradníka aký prístup uprednostňuje.

 

 

Aké záhradnícke služby si môžem objednať?

S akými bežnými projektami mi môže záhradník pomôcť?
Záhradnícke služby môžu byť naozaj rôzne, od bežného kosenia a údržby záhrady až po návrh a kompletné vysádzanie novej záhrady. Nižšie sú niektoré z najbežnejších záhradníckych služieb:

 

Údržba a kosenie záhrady
Pravidelná údržba je dôležitá preto, aby záhrada vyzerala čo najlepšie. Kosenie trávnika by malo začať pohrabaním lístia a očistením plochy, ak je to potrebné. Potom záhradník pokosí a pohrabe všetky trávnaté plochy. Potom pomocou krovinorezu oreže živé ploty. Záhradník by mal poprerezávať aj stromy a kríky, aby boli zdravé a krásne po celý rok. V prípade potreby aplikuje pravidelne alebo sezónne aj hnojivá pre konkrétne typy rastlín a trávnikov.

 

Odstraňovanie buriny a škodcov
Burina a škodcovia ohrozujú zdravie rastlín a záhrady. Záhradník môže týmto problémom zabrániť tak, že vytrhá burinu, pohnojí a postrieka ohrozené rastliny vhodnými prípravkami, aby ich ochránil pred riasami, plesniam, voškami a inými škodcami. Na zabránenie rastu buriny je vhodné vykonať mulčovanie okolo koreňov stromov a kríkov.

Vysadenie záhrady
Záhradník ti môže pomôcť s výberom tých správnych rastlín, ktoré sa budú na tvoju záhradu hodiť, vzájomne dobre znášať a a budú rozložené tak, aby si navzájom neprekážali ani o niekoľko rokov od výsadby. Zohľadní pritom faktory ako optimálne umiestnenie rastlín, orientácia na svetové strany, úroveň slnečného žiarenia, úroveň vlhkosti a zrážok, ročné obdobie, potreby na údržbu a pod. Pomôže ti vybrať rastliny, ktoré budú vyzerať dobre a zároveň budú zodpovedať úrovni starostlivosti a údržby, ktorú im chceš poskytnúť.

 

Obnova trávnika
Ak je tvoj trávnik prerastený burinou, alebo vyzerá zožltnutý či vysušený, záhradník ti môže pomôcť s jeho obnovou. To môže znamenať vyrovnať nerovnosti, prevzdušniť pôdu, aby bol podporený zdravý rast, pohnojiť a pridať živiny, zasiať správnu odrodu trávy a v prípade potreby upraviť pH pôdy. Záhradník ti pomôže vybrať a založiť ten správny druh trávnika. Môže ti tiež pomôcť navrhnúť, nainštalovať a nastaviť manuálne alebo automatické zavlažovanie.

 

Hodnotenie od zákazníkov

Peter V.
Zákazník
Hodnotí
Pavol P.
Poskytovateľ
Super. Rýchly a lacný. Odporúčam
Hodinový manžel
Jan B.
Zákazník
Hodnotí
Igor C.
Poskytovateľ
Zákazník bol spokojný s prácou remeselníka!
Hodinový manžel
Ester G.
Zákazník
Hodnotí
Martin G.
Poskytovateľ
Parada, dobra robota, dobra cena a prijemny clovek!
Maliarske práce, Maliar
Marek N.
Zákazník
Hodnotí
Peter P.
Poskytovateľ
S pracou som maximalne spokojna.
Hodinový manžel
Frenky K.
Zákazník
Hodnotí
Robert Ž.
Poskytovateľ
Velmi seriózne jednanie ,pohotový...... Odporúčam!
Hodinový manžel
Mário K.
Zákazník
Hodnotí
Martin V.
Poskytovateľ
Zákazník je spokojný s prácou remeselníka.
Elektroinštalácia

Naši partneri,
ktorí nám dôverujú

Napísali o nás

Tak neváhajte a jednoducho vyriešte,
svoj projekt s Wiliom.

chcem začať

Články,
ktoré by sa vám mohli páčiť

Máte záujem
o nové zákazky?

Našim poskytovateľom sme už sprostredkovali
zákazky za 68,8 miliónov eur. Pridajte sa aj vy.

registrovať zadarmo