Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

SpäťStavebné práce

Tesár

pre túto službu máme 2743 overených poskytovateľov

zadajte dopyt
alebo zavolajte na 0901 900 717
Pondelok až Piatok medzi  9:00 - 17:00

199 720

inštalácií aplikácie

50 983

Zadaných projektov

4,25

je priemerné hodnotenie aplikácie

9,6 z 10

je priemerne hodnotenie poskytovateľov zákazníkmi

Pod rukami tesára vznikajú mnohé predmety, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou nášho každodenného života, od debnenia pre betonáž základov domu, až po strechu pod ktorou spíme. Tesár pre teba vyrobí čo potrebuješ, či už pôjde o altánok na záhrade, alebo schody v rodinnom dome. Práca šikovného tesára prinesie do tvojho domova autentické elementy, ktoré vytvoria atmosféru a upútajú pozornosť.Zručného tesára nájdeš rýchlo a ľahko pomocou Wilio. Jednoducho napíš čo potrebuješ do svojho dopytu a spojíme ťa s tesármi z okolia, ktorí majú všetky potrebné zručnosti. Potom si stačí prezrieť ich profily a prečítať si zákaznícke recenzie aby si si vybral toho pravého!

1. Cenové ponuky obratom
Nestrácaj čas zháňaním ponúk na tesárske práce od rôznych firiem. Zadaj svoj dopyt a čoskoro začneš dostávať ponuky od skúsených tesárov priamo z tvojho okolia.

2. Neprekroč svoj rozpočet
Ceny za tesárske práce môžu byť naozaj rôzne. S Wilio si však môžeš jednoducho porovnať viaceré ponuky a vybrať si takú, ktorá vyhovuje tvojmu rozpočtu a potrebám.

3. Nájdi tých najlepších tesárov
Najmi si tých najlepšie hodnotených tesárov z okolia, získaš tak kvalitnú prácu, ktorá vydrží dlhé roky, za rozumnú cenu.

 

Často kladené otázky

Aké zručnosti má tesár?
Tesár musí byť technicky zručný, trpezlivý a výnimočne precízny aby mohol vyrábať drevené konštrukcie podľa presných špecifikácii. Tesári využívajú predstavivosť spolu s praktickým myslením a manuálnymi zručnosťami na výrobu strešných konštrukcii, zárubní a dverí, schodísk, zábradlí, debnení, kvetináčov, stropov a iných komplexných konštrukcii.

 

Ako nájdem dobrého tesára?
Na Wilio jednoducho nájdeš šikovného a ochotného tesára z tvojho okolia. Stačí zadať dopyt, odpovedať na pár otázok o tom, čo bude treba vyrobiť a počkať na ponuky od skúsených tesárov.

 

Môžem materiál dodať ja?
Vo väčšine prípadov bude tesár používať vlastný materiál. Vo výnimočných prípadoch môže tesár použiť materiál od teba napríklad ak chceš vyrábať stôl z masívu z konkrétneho kusu dreva. V takom prípade bude tesár potrebovať materiál vidieť aby sa mohol uistiť, že je vhodný na danú prácu.

 

Koľko stojí tesár?
Cena práce bude závisieť od veľkosti a komplexnosti projektu. Ak pre teba tesár robí väčšiu stavbu bude si to vyžadovať viac materiálu a teda aj času a práce. Záleží aj od typov prác, ktoré bude treba vykonať. Cenu môže ovplyvniť aj to či je tesár nablízku, alebo musí prísť z väčšej vzdialenosti.

 

Ako dlho trvajú tesárske práce?
Závisí to od typu tesárskej práce, ktorú treba urobiť, od množstva potrebného materiálu. Menšie práce môžu byť vykonané aj za pár hodín, zatiaľ čo väčšie projekty ako je napríklad stavba krovu, môžu trvať niekoľko týždňov.

 

Môže tesár urobiť niekoľko prác naraz?
Niektorí tesári sa špecializujú iba na určité veľké práce ako napríklad stavba krovov, kým iní pre teba urobia niekoľko menších opráv naraz pri jednej návšteve. Treba však mať na pamäti, že mnohé tesárske práce si vyžadujú viac ako jeden deň.

 

 

Aké tesárske práce si môžem objednať?

Aké práce robí tesár?
Tesár stavia, opravuje, alebo búra konštrukcie a stavebné komponenty vyrobené z dreva, drevotriesky, ľahkej ocele a hliníku, prípadne betónu. Pomocou ručného a elektrického náradia reže, brúsi, vyrezáva, montuje a vyrába debnenia, základy, preklady, piliere a stropy. Montuje rôzne tesárske výrobky ako sú strešné konštrukcie, stoly, dvere, rôzne zložité drevené konštrukcie atď. Udržiava a kontroloje technický stav tesárskych výrobkov a konštrukcií. Ošetruje a konzervovuje výrobky z dreva. Lodní tesári stavajú, opravujú a udržiavajú lode.

Tesár tradične vykonáva predovšetkým stavebné práce:

- Vyrába nosnéj konštrukcie budov (zrubové, hrazdené atď.), debnenie (napr. pre betonáž), striech (krokvy, väznice, väzníky atď.) a ďalšie hrubé stavebné práce, ktoré nevyžadujú úplne jemné spoje či vysoko špecifickú interiérovú povrchovú úpravu a vzhľad.

- Montuje podlahové a stropné nosníky, teda vodorovné trámy napojené na nosnú konštrukciu pod podlahou, respektíve stropom, ktoré dávajú podlahe či stropu nosnosť a umožňujú ich montáž.

- Vyrába doplnkové konštrukcie ako su altánky, pergoly, prístrešky, zábradlia, záhradné domčeky, a iné.

 

Čo pre mňa vyrobí tesár?
Tesári pracujú s drevom najrôznejšími spôsobmi. Od drevených debnení do ktorých sa vylievajú betónové základy domu až po výrobu štýlového nábytku z masívu môžu pre teba urobiť veľké aj malé práce.

Najčastejšie zhotovuje tieto výrobky:

- krovy

- zrubové stavby

- hrazdené konštrukcie

- malé drevené stavby

- garážové a iné prístrešky

- brány, vráta, ploty

- schodiská

- vikiere

- arkiere

- markízy

- debnenie
 

Hodnotenie od zákazníkov

Jana M.
Zákazník
Hodnotí
Peter P.
Poskytovateľ
Rýchly, profesionálna práca
Maliarske práce, Maliar
Jan B.
Zákazník
Hodnotí
Igor C.
Poskytovateľ
Zákazník bol spokojný s prácou remeselníka!
Hodinový manžel
Ester G.
Zákazník
Hodnotí
Martin G.
Poskytovateľ
Parada, dobra robota, dobra cena a prijemny clovek!
Maliarske práce, Maliar
Peťka J.
Zákazník
Hodnotí
Jaro G.
Poskytovateľ
Spokojnost vseobecne,zodpovedny pristup
Vodoinštalácia
Gábor V.
Zákazník
Hodnotí
Boris C.
Poskytovateľ
Poctivá práca!
Výroba nábytku
Eva M.
Zákazník
Hodnotí
Pavol P.
Poskytovateľ
P. Horňáka vrelo doporučujeme. Bol ochotný prísť aj neskoro večer, aby nám zapojil dres, d...
Upratovanie

Naši partneri,
ktorí nám dôverujú

Napísali o nás

Tak neváhajte a jednoducho vyriešte,
svoj projekt s Wiliom.

chcem začať

Články,
ktoré by sa vám mohli páčiť

Máte záujem
o nové zákazky?

Našim poskytovateľom sme už sprostredkovali
zákazky za 68,8 miliónov eur. Pridajte sa aj vy.

registrovať zadarmo