Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

Tepovanie

Najmite si odborníka na tepovanie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

3786 poskytovateľov
Zistiť viac
Zadať dopyt

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 000profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadať dopyt

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Často kladené otázky

Prečo si objednať tepovanie kobercov cez Wilio?

Pravidelné tepovanie kobercov je nevyhnutnosťou pre čistý domov a dobre udržiavané koberce. Nemusíte si však zháňať stroj a snažiť sa vytepovať si koberce svojpomocne. Namiesto toho si najmite odborníka na čistenie kobercov z vášho okolia, a užívajte si krásne čisté koberce bez námahy a stresu. Wilio je to najvhodnejšie miesto, kde hľadať tepovanie kobercov. Pomôžeme vám vybrať z tých najlepšie hodnotených a recenzovaných profesionálov, ktorí sa špecializujú na čistenie kobercov. Nestrácajte hodiny porovnávaním ponúk. Stačí zadať váš dopyt na tepovanie kobercov a do niekoľkých minút začnete dostávať ponuky od profesionálov z vášho okolia.

Oplatí sa profesionálne tepovanie kobercov?

Profesionálne tepovanie kobercov vám nielen ušetrí čas, ale aj zaručí kvalitne odvedenú prácu s najlepším dostupným vybavením a chemikáliami, takže váš domov bude čistý a bezpečný a vaše koberce vydržia dlhšie.

Ako často by ste si mali využiť profesionálnu službu tepovania kobercov?

Väčšina domov či bytov potrebuje profesionálne tepovanie kobercov raz ročne.

Ktorá metóda čistenia kobercov je najlepšia?

Tepovanie pomocou profesionálnych prístrojov je účinné a bezpečné. Dobrý profesionál vám odporučí tú najlepšiu voľbu pre vaše koberce, aby vám zaistil skvelý výsledok.

Čo používajú profesionáli na tepovanie kobercov?

Profesionáli prinesú svoje vlastné vybavenie a chemikálie na čistenie kobercov. Budú mať k dispozícii tie správne čistiace prostriedky a nástrojov na rôzne materiály a typy koberca.

Ako nájdem tepovanie kobercov v mojom okolí?

Najlepším miestom na vyhľadanie tepovania kobercov vo vašej blízkosti, ktoré bude zodpovedať vášmu rozpočtu, je zverejnenie dopytu na Wilio. Dostanete ponuky od miestnych odborníkov na tepovanie kobercov, ktoré budete môcť ľahko porovnať a zvoliť si to najvhodnejšie pre váš rozpočet.

Aká je priemerná cena tepovania čistenie kobercov?

Náklady na tepovanie kobercov budú závisieť od vašej polohy, veľkosti vášho bytu či domu, počtu izieb s kobercami a akýchkoľvek ďalších doplnkových služieb, ktoré by ste mohli potrebovať – ako napríklad tepovanie matracov či sedacej súpravy.

Čo zahŕňa tepovanie kobercov?

Obvykle profesionálna služba tepovania kobercov spočíva v čistení parou, chemickom čistení alebo šampónovaní kobercov (v závislosti od preferovaných techník a vybavenia). Ale väčšina profesionálov dokáže oveľa viac než len vyčistiť vaše koberce.

Služby

Bežné tepovanie kobercov

Predtým, ako dorazí odborník, pokúste sa vypratať čo najviac povrchu koberca presunutím malých kúskov nábytku. Podlahu povysávajte, aby ste odstránili povrchové nečistoty, pokiaľ nie je vysávanie zahrnuté v poskytovaných službách., Upozornite odborníka na prípadné škvrny ktorým treba venovať pozornosť. Pred opätovným umiestnením nábytku je ideálne, ak môžete počkať niekoľko hodín, kým koberec vyschne.

Odstránenie škvŕn z koberca

Škvrny sa občas „prihodia“, no nemusíte s nimi žiť večne. Jednoducho vyhľadajte vo svojom okolí odborníka na tepovanie kobercov, ktorý má skúsenosti s odstraňovaním škvŕn od kávy a vína, pasteliek, od pera a nečistôt po domácich miláčikov. Svoje úsilie zameria na odstránenie odolných škvŕn pomocou výkonného vybavenia a chemikálií, aby zaistili, že váš koberec bude vyzerať a voňať znova sviežo. Profesionálne tepovanie kobercov pomôže vášmu kobercu, aby vyzeral ako nový a vydržal roky.

Tepovanie gaučov a čalúnenia

Doprajte svojmu gauču či látkovej sedačke, aby opäť voňala ako nová vďaka profesionálnemu vytepovaniu čalúnenia. Odborník použije špeciálne chemikálie a vybavenie na vyčistenie škvŕn a nahromadenej špiny predtým. Môže trvať až 24 hodín, kým sedačka úplne vyschne.

Tepovanie matraca

Nájdite vo svojom okolí službu, ktorá ponúka aj tepovanie matracov. Doprajte matracu hĺbkové čistenie, aby ste znížili výskyt alergénov, ako sú roztoče. Odborník matrac skontroluje, vysaje a vytepuje.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás