Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

SpäťSlužby pre domácnosť

Oprava spotrebičov

pre túto službu máme 2089 overených poskytovateľov

zadajte dopyt
alebo zavolajte na 0901 900 717
Pondelok až Piatok medzi  9:00 - 17:00

199 720

inštalácií aplikácie

50 983

Zadaných projektov

4,25

je priemerné hodnotenie aplikácie

9,6 z 10

je priemerne hodnotenie poskytovateľov zákazníkmi

Keď sa pokazí domáci spotrebič, rýchlo si uvedomíme ako veľmi je v našom každodennom živote potrebný. Od hromady špinavých riadov, cez mrazničku plnú topiacich sa potravín, až po vytopenú kúpeľňu, pokazený spotrebič znamená kopu problémov. Či už potrebuješ opraviť pokazenú práčku, chladničku, mikrovlnku či umývačku riadu, šikovný technik dokáže zistiť kde nastala chyba a urobí všetko pre to aby pokazené spotrebiče opäť fungovali.

Na Wilio nájdeš odborníkov na opravu domácich spotrebičov, ktorí sú pripravení ochotne ti pomôcť a prísť urobiť opravy vtedy keď to potrebuješ.

1. Cenové ponuky obratom
Nestrácaj čas, zháňaním opravára po známych či pýtaním si ponúk od rôznych firiem. Zadaj svoj dopyt a čoskoro začneš dostávať ponuky od šikovných opravárov spotrebičov priamo z tvojho okolia.

2. Neprekroč tvoj rozpočet
Ceny za opravu spotrebičov môžu byť naozaj rôzne. S Wilio si však môžeš jednoducho porovnať viaceré ponuky a vybrať si takú, ktorá vyhovuje tvojmu rozpočtu a potrebám.

3. Najdi tých najlepších opravárov spotrebičov
Najmi si tých najlepšie hodnotených opravárov spotrebičov z okolia, získaš tak kvalitnú prácu za rozumnú cenu.

 

Často kladené otázky

 

Aké zručnosti má opravár spotrebičov?
Opravár spotrebičov je šikovný technik, ktorý dokáže preskúmať spotrebič a zistiť príčinu chyby. Vykonáva údržbárske práce na rôznych zariadeniach a vie odhadnúť, koľko bude stáť ich oprava, alebo kúpa náhradných dielov. Dokáže ti poradiť ako sa správne starať o spotrebič aby si predišiel poškodeniam v budúcnosti. Pomôže ti aj s odbornou inštaláciou rôznych spotrebičov ako sú umývačky, vstavené rúry a sporáky.

 

Ako nájdem šikovného opravára?
Vytvorenie dopytu na Wilio je rýchly a jednoduchý spôsob, ako nájsť šikovného opravára, ktorý dokáže opraviť ten typ spotrebiča, ktorý sa pokazil. Wilio ti pomôže nájsť opravára, ktorý sa ti dokáže časovo prispôsobiť a vykonať opravu vtedy keď ju potrebuješ.

 

Koľko stojí opravár spotrebičov?
Cena závisí od typu spotrebiča, zložitosti opravy, potrebného času, náhradných súčiastok, dielov, a aj od toho či je opravár nablízku, alebo musí prísť z väčšej vzdialenosti.

 

 

 

Kedy zavolať opravára?
Ak budeš opravu poškodených spotrebičov príliš dlho odkladať, ľahko sa môžu poškodiť ďalšie súčasti a oprava sa tak výrazne predraží. Väčšina dnešných domácich spotrebičov sú zložité prístroje, ktoré by nemal skúšať opravovať laik, ale iba skúsený odborník. Na Wilio nájdeš skúsených opravárov spotrebičov, ktorí majú správne vybavenie, nástroje, vedomosti, a prístup k náhradným dielom, aby dokázali zvládnuť každú opravu.

 

Aké typy prác robí opravár spotrebičov?
Opravár spotrebičov je šikovný technik, ktorý opravuje poškodené, alebo nefunkčné domáce spotrebiče, inštaluje spotrebiče a stará sa o ich údržbu. Opravy môže vykonávať priamo na mieste u zákazníka alebo v servise, v závislosti od veľkosti spotrebiča a druhu požadovanej práce. Wilio ti pomôže nájsť šikovného opravára spotrebičov, z tvojho okolia, ktorý ochotne pomôže vtedy, keď ti to vyhovuje.

 

Aké služby poskytujú opravári spotrebičov?

Oprava kuchynských spotrebičov
Spotrebiče sú neoddeliteľnou súčasťou každej funkčnej kuchyne. Či už tvoj kuchynský spotrebič nepodáva žiadaný výkon, alebo je poškodený na Wilio nájdeš šikovných opravárov, ktorý poruchu odstránia.

 

Oprava mrazničky
Správne fungujúca mraznička je potrebná aby sa všetky potraviny nerozmrazili a nepokazili. Od poškodeného tesnenia dverí, upchaté vodné filtre až po nefunkčné mrazenie na Wilio nájdeš opravára mrazničiek, ktorý to zvládne.

 

Oprava umývačky riadu
Ak po niektorom umývacom cykle zostávajú riady zakalené a špinavé, či stojí voda na jej dne, asi bude potrebný servis umývačky riadu. Ak zavoláš opravára včas zabrániš tak ďalšiemu poškodeniu, neúčinným umývacím cyklom, alebo pretekaniu.

 

Oprava rúry a sporákov
V prípade plynového sporáku môžu byť problematické horáky, ktoré sa nezapínajú, alebo naopak môže hroziť nebezpečenstvo unikajúceho plynu. V prípade sklokeramických varných dosiek môže dôjsť k zlyhaniu zahrievania na správnu teplotu, alebo naopak k prehrievaniu samotnej dosky, ktoré spôsobí jej prasknutie. Pri rúrach často zlyháva samotný ohrev, niektorý z dostupných programov, alebo ventilátor zabezpečujúci teplovzdušné pečenie. Obráť sa preto na profesionála, ktorý ti pomôže.

 

Oprava mikrovlnnej rúry
Ak sa v mikrovlnnej rúre iskrí, prestal otáčať tanier naspodku, alebo nesvieti, radšej zavolaj opravára.

 

 

Oprava chladničky
Na pokazenú chladničku nie je vhodný čas nikdy, no najhoršie je to v letných mesiacoch. Ak chladnička správne nechladí, ak sa v nej začne hromadiť námraza, alebo z nej vyteká voda je najvyšší čas zavolať opravára.

 

Oprava práčky
Či už má tvoja práčka plnenie zvrchu alebo spredu , môžu s ňou nastať problémy, ako sú únik vody, strata rotácie v dôsledku poškodenia hnacieho remeňa, zablokované dvierka, neodtekajúca voda, nános vodného kameňa a mnohé ďalšie. Šikovný opravár ti dokáže pomôcť.

 

Oprava chladničky na víno
Zážitok z pitia vína si tak neužiješ ak tvoja chladnička na víno nedrží fľaše vína na správnej teplote. Najčastejšie dochádza k poruchám prehriatím a následným spálením motora či generátora alebo jeho častí.

 

Oprava digestora
Opravára treba zavolať ak spozoruješ slabý výkon odsávania digestora, zvláštne zvuky vychádzajúce z motora či potrubia ventilátora, alebo ak je ovládanie samotného digestora nefunkčné.

 

Oprava sušičky na prádlo
Sušičky na prádlo môžu mať príliš veľkú spotrebu energie a ak nie sú správne udržiavané pri zlyhaní môžu spôsobiť požiar. S pravidelnou údržbou a opravami sušičiek môžeš zabrániť príliš horúcim, alebo príliš chladným cyklom a udržať nielen svoju sušičku funkčnú ale aj svoje oblečenie dlhšie pekné a nepoškodené.

 

Hodnotenie od zákazníkov

Jan B.
Zákazník
Hodnotí
Igor C.
Poskytovateľ
Zákazník bol spokojný s prácou remeselníka!
Hodinový manžel
Marek N.
Zákazník
Hodnotí
Peter P.
Poskytovateľ
S pracou som maximalne spokojna.
Hodinový manžel
Pišta K.
Zákazník
Hodnotí
Ľuboš M.
Poskytovateľ
Bol som veľmi spokojný. Ľudský profesionalny pristup, rychla oprava rozumná cena.
Hodinový manžel
Mário K.
Zákazník
Hodnotí
Martin V.
Poskytovateľ
Zákazník je spokojný s prácou remeselníka.
Elektroinštalácia
Juliana S.
Zákazník
Hodnotí
Martin G.
Poskytovateľ
maximalna spokojnost, dobra cena.
Hodinový manžel
Kristian N.
Zákazník
Hodnotí
Péter M.
Poskytovateľ
Byt pekne upratany, poziadavky splnenie. Odporucam
Murárske práce, murár

Naši partneri,
ktorí nám dôverujú

Napísali o nás

Tak neváhajte a jednoducho vyriešte,
svoj projekt s Wiliom.

chcem začať

Články,
ktoré by sa vám mohli páčiť

Ste opravár a máte záujem
o nové zákazky?

Našim poskytovateľom sme už sprostredkovali
zákazky za 68,8 miliónov eur. Pridajte sa aj vy.

registrovať zadarmo