Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

Oprava spotrebičov

Najmite si zručného majstra na opravu spotrebičov z vášho okolia a za výhodnú cenu!

2179 poskytovateľov
Zistiť viac
Zadať dopyt

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 000profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Aktuálne dopyty od zákazníkov

Priemerné hodnotenie poskytovateľov od našich zákazníkov je 4,6 z 5.

Najlepšie hodnotení opravári spotrebičov

Najmite si tých najlepšie hodnotených opravárov spotrebičov z okolia. Spotrebiče opravia rýchlo a za rozumnú cenu.

Skúsenosti našich spokojných zákazníkov

Priemerné hodnotenie poskytovateľov od našich zákazníkov je 4,6 z 5.

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadať dopyt

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Často kladené otázky

Prečo hľadať odborníka na oravu spotrebičov na Wilio?

Keď sa pokazí domáci spotrebič, rýchlo si uvedomíme ako veľmi je v našom každodennom živote potrebný. Od hromady špinavých riadov, cez mrazničku plnú topiacich sa potravín, až po vytopenú kúpeľňu, pokazený spotrebič znamená kopu problémov. Či už potrebujete opraviť pokazenú práčku, chladničku, mikrovlnku či umývačku riadu, šikovný technik dokáže zistiť kde nastala chyba a urobí všetko pre to aby pokazené spotrebiče opäť fungovali. Na Wilio nájdete odborníkov na opravu domácich spotrebičov, ktorí sú pripravení ochotne vám pomôcť a prísť urobiť opravy vtedy keď to potrebujete.

Aké zručnosti má opravár spotrebičov?

Opravár spotrebičov je šikovný technik, ktorý dokáže preskúmať spotrebič a zistiť príčinu chyby. Vykonáva údržbárske práce na rôznych zariadeniach a vie odhadnúť, koľko bude stáť ich oprava, alebo kúpa náhradných dielov. Dokáže vám poradiť ako sa správne starať o spotrebič aby ste predišili poškodeniam v budúcnosti. Pomôže vám aj s odbornou inštaláciou rôznych spotrebičov ako sú umývačky, vstavené rúry a sporáky.

Ako nájdem šikovného opravára?

Vytvorenie dopytu na Wilio je rýchly a jednoduchý spôsob, ako nájsť šikovného opravára, ktorý dokáže opraviť ten typ spotrebiča, ktorý sa pokazil. Wilio vám pomôže nájsť opravára, ktorý sa vám dokáže časovo prispôsobiť a vykonať opravu vtedy keď ju potrebujete.

Koľko stojí opravár spotrebičov?

Cena závisí od typu spotrebiča, zložitosti opravy, potrebného času, náhradných súčiastok, dielov, a aj od toho či je opravár nablízku, alebo musí prísť z väčšej vzdialenosti.

Kedy zavolať opravára?

Ak budete opravu poškodených spotrebičov príliš dlho odkladať, ľahko sa môžu poškodiť ďalšie súčasti a oprava sa tak výrazne predraží. Väčšina dnešných domácich spotrebičov sú zložité prístroje, ktoré by nemal skúšať opravovať laik, ale iba skúsený odborník. Na Wilio nájdete skúsených opravárov spotrebičov, ktorí majú správne vybavenie, nástroje, vedomosti, a prístup k náhradným dielom, aby dokázali zvládnuť každú opravu.

Aké typy prác robí opravár spotrebičov?

Opravár spotrebičov je šikovný technik, ktorý opravuje poškodené, alebo nefunkčné domáce spotrebiče, inštaluje spotrebiče a stará sa o ich údržbu. Opravy môže vykonávať priamo na mieste u zákazníka alebo v servise, v závislosti od veľkosti spotrebiča a druhu požadovanej práce. Wilio vám pomôže nájsť šikovného opravára spotrebičov, z vášho okolia, ktorý ochotne pomôže vtedy, keď vám to vyhovuje.

Aké služby poskytujú opravári spotrebičov?

Oprava kuchynských spotrebičov

Spotrebiče sú neoddeliteľnou súčasťou každej funkčnej kuchyne. Či už váš kuchynský spotrebič nepodáva žiadaný výkon, alebo je poškodený na Wilio nájdete šikovných opravárov, ktorý poruchu odstránia.

Oprava mrazničky

Správne fungujúca mraznička je potrebná aby sa všetky potraviny nerozmrazili a nepokazili. Od poškodeného tesnenia dverí, upchaté vodné filtre až po nefunkčné mrazenie na Wilio nájdete opravára mrazničiek, ktorý to zvládne.

Oprava umývačky riadu

Ak po umývacom cykle zostávajú riady zakalené a špinavé, či stojaca voda na dne umývačky, asi bude potrebný servis umývačky riadu. Ak zavoláte opravára včas zabránite tak ďalšiemu poškodeniu, alebo pretekaniu.

Oprava rúry a sporákov

V prípade plynového sporáku môžu byť problematické horáky, ktoré sa nezapínajú, alebo naopak môže hroziť nebezpečenstvo unikajúceho plynu. V prípade sklokeramických varných dosiek môže dôjsť k zlyhaniu zahrievania na správnu teplotu, alebo naopak k prehrievaniu samotnej dosky, ktoré spôsobí jej prasknutie. Pri rúrach často zlyháva samotný ohrev, niektorý z dostupných programov, alebo ventilátor zabezpečujúci teplovzdušné pečenie. Obráťte sa preto na profesionála, ktorý vám pomôže.

Oprava mikrovlnnej rúry

Ak sa v mikrovlnnej rúre iskrí, prestal otáčať tanier naspodku, alebo nesvieti, radšej zavolajte opravára.

Oprava chladničky

Na pokazenú chladničku nie je vhodný čas nikdy, no najhoršie je to v letných mesiacoch. Ak chladnička správne nechladí, ak sa v nej začne hromadiť námraza, alebo z nej vyteká voda je najvyšší čas zavolať opravára.

Oprava práčky

Či už má vaša práčka plnenie zvrchu alebo spredu, môžu s ňou nastať problémy, ako sú únik vody, strata rotácie v dôsledku poškodenia hnacieho remeňa, zablokované dvierka, neodtekajúca voda, nános vodného kameňa a mnohé ďalšie. Šikovný opravár vám dokáže pomôcť.

Oprava chladničky na víno

Zážitok z pitia vína si tak neužijete ak vaša chladnička na víno nedrží fľaše vína na správnej teplote. Najčastejšie dochádza k poruchám prehriatím a následným spálením motora či generátora alebo jeho častí.

Oprava digestora

Opravára treba zavolať ak spozorujete slabý výkon odsávania digestora, zvláštne zvuky vychádzajúce z motora či potrubia ventilátora, alebo ak je ovládanie samotného digestora nefunkčné.

Oprava sušičky na prádlo

Sušičky na prádlo môžu mať príliš veľkú spotrebu energie a ak nie sú správne udržiavané pri zlyhaní môžu spôsobiť požiar. S pravidelnou údržbou a opravami sušičiek môžete zabrániť príliš horúcim, alebo príliš chladným cyklom a udržať nielen svoju sušičku funkčnú ale aj svoje oblečenie dlhšie pekné a nepoškodené.

Rady a tipy

01.
Nezabúdajte na starostlivosť

Spotrebiče sú neoddeliteľnou súčasťou každej funkčnej domácnosti. Či už je váš spotrebič nepodáva žiadaný výkon, alebo je poškodený na Wilio nájdete šikovných opravárov, ktorý poruchu odstránia.

02.
Skontrolujte si realizáciu

Aby ste si mohli byť istí, že všetky práce boli urobené kvalitne, kontrolujte prácu počas jej priebehu, rovnako ako aj po jej dokončení.

03.
Rozpočet a čas

Do zadania nezabudnite pridať vaše požiadavky na termín dokončenia realizácie. Ak máte určený rozpočet ktorý treba dodržať, upozornite na to poskytovateľa služby už na začiatku.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás