Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

SpäťMontážnik

Montáž, skladanie nábytku

pre túto službu máme 7349 overených poskytovateľov

zadajte dopyt

199 720

inštalácií aplikácie

50 983

Zadaných projektov

4,25

je priemerné hodnotenie aplikácie

9,6 z 10

je priemerne hodnotenie poskytovateľov zákazníkmi

Kúpil si krásny nový nábytok, ale chýbajú ti nástroje, čas, zručnosti či chuť na jeho montáž? Pomôžeme ti nájsť šikovného majstra na montáž nábytku, ktorý sa postará o jeho poskladanie. Na Wilio nájdeš profesionálov, ktorí majú bohaté skúsenosti so skladaním nábytku, takže môžeš mať istou, že je tvoj nábytok zmontovaný správne, bezpečne, pomocou tých správnych nástrojov. Vieš tak ušetriť nielen čas, ale aj veľa stresu a začať nový nábytok používať čo najskôr.

Wilio ti pomôže nájsť odborníkov na montáž nábytku vo tvojom okolí. Stačí zadať dopyt a za pár minút dostaneš prvé ponuky od miestnych odborníkov, ktorí tvoj nábytok zložia vtedy keď ti to vyhovuje a za priateľskú cenu.

1. Cenové ponuky obratom
Zadaj tvoj dopyt a čoskoro začneš dostávať ponuky od odborníkov na montáž nábytku z tvojho okolia.

2. Neprekroč svoj rozpočet
Ceny za montáž nábytku môžu byť naozaj rôzne. S Wilio si však môžeš jednoducho porovnať viaceré ponuky a vybrať si takú, ktorá vyhovuje tvojmu rozpočtu.

3. Nájdi tých najlepších majstrov na montáž nábytku
Najmi si tých najlepšie hodnotených montážnikov z okolia a môžeš mať istou, že je tvoj nábytok zmontovaný správne, bezpečne, pomocou tých správnych nástrojov

 

Často kladené otázky

Aké zručnosti majú odborníci na montáž nábytku?
Odborníci na montáž nábytku používajú rôzne nástroje a materiály na zostavenie nábytku. Vedia používať ručné aj elektrické náradie na montáž a pripevňovanie kovových a drevených prvkov a na drobné opravy nábytku podľa potreby. Postupujú podľa návodov a plánov od výrobcov a venujú pozornosť všetkým detailom, aby zabezpečili, že nábytok bude zmontovaný presne podľa špecifikácie. Majú znalosti o bezpečnostnej práci s rôznymi nástrojmi a poznajú osvedčené postupy aby prácu odviedli kvalitne a efektívne.

 

Prečo sa obrátiť na odborníka na montáž nábytku?
Odborníci na montáž nábytku majú potrebné profesionálne náradie a navyše dlhoročné skúsenosti. Môžeš si tak byť istý, že je tvoj nábytok bude zmontovaný kvalitne a bezpečne a vydrží tak čo najdlhšie. Navyše sa nemusíš o nič starať, ani kupovať žiadne nástroje, iba si v pohode užívať svoj nový nábytok.

 

Môžete mi tiež pomôcť s demontážou nábytku pred sťahovaním?
Áno! Naši odborníci ti vedia pomôcť rovnako s demontážou ako s montážou nábytku. Môžeš sa na nich obrátiť ak potrebuješ nábytok rozobrať a zabaliť jednotlivé diely pred prevozom a opätovnou montážou.

 

Čo zahŕňajú montážne služby?
Odborníci na montáž nábytku pre teba vedia zložiť širokú škálu rôznych typov nábytku. Ak máš nábytok, ktorý treba zložiť už doma, rovno sa môžu pustiť do práce. V prípade potreby však môžu tvoj nábytok vyzdvihnúť v obchode a priviesť na tebou určené miesto. Ak potrebuješ montáž spolu s dovozom nezabudni to však uviesť vo svojom dopyte.

 

Koľko stojí montáž nábytku?
Priemerné náklady na montáž nábytku sa pohybujú medzi 50 - 200 €. Cena však môže byť vyššia, alebo nižšia v závislosti od množstva nábytku, ktorý je potrebuješ zmontovať, veľkosti jednotlivých kusov nábytku, ako dlho montáž potrvá a ďalších faktorov.

 

S ktorými inými typmi montážnych služieb, okrem nábytku, mi vedia odborníci z Wilio pomôcť?
Odborník na montáž nábytku ti dokáže pomôcť zostaviť napríklad aj bicykle, vonkajšie grily, trampolíny, hojdačky, hojdacie kreslá a siete, slnečníky a ďalšie premety.

 

 

Aké typy nábytku pre mňa vedia odborníci z Wilio zmontovať?

Montáž bytového nábytku
Či už ide o sedacie súpravy, postele, skrine, stoly či knižnice odborníci na montáž nábytku sa postarajú aby boli kvalitne zmontované a bezpečné na používanie. Majú často už skúsenosti so skladaním nábytku od mnohých známych značiek. Stačí ak vo svojom dopyte napíšeš aký nábytok treba zmontovať a prinesú si tie správne nástroje. Chceš si užívať domácu pohodu aj na terase, balkóne alebo v záhrade? Pomôžu ti aj s montážou vonkajšieho nábytku. Poskladajú ti záhradný stôl, stoličky, prístrešok, altánok alebo gril.

 

Montáž hračiek, trampolín, hojdačiek, preliezok
Naši odborníci ti pomôžu zmontovať aj detské bicykle, trampolíny a hojdačky. Dokonca ti pomôžu postaviť aj detské ihrisko s preliezkami. Budú postupovať presne podľa pokynov výrobcu, aby všetko dobre zmontovali a správne upevnili. Po dokončení práce si po sebe upracú neporiadok.


 

Montáž kancelárskeho a komerčného nábytku
Ak potrebuješ poskladať nový kancelársky nábytok alebo vitríny či police v obchodných priestoroch obráť sa na našich odborníkov na montáž nábytku. Pomôžu ti tiež zmontovať kancelárske stoly či stoličky pre domácu kanceláriu, alebo pulty, podstavce a skrinky do tvojej prevádzky. Stačí keď vo svojom dopyte uvedieš aké typy nábytku a koľko kusov budeš potrebovať zostaviť (najmä ak ide o väčšie množstvo nábytku pre veľkú prevádzku či kanceláriu). Pomôžu ti tiež demontovať starý nábytok, ak je to potrebné.

 

Montáž fitness prístrojov a športových potrieb
Chceš si doma nainštalovať hrazdu, alebo postaviť domácu posilňovňu? Naši odborníci ti pomôžu dať dohromady lavičky, trampolíny, hrazdy, posilňovacie stroje či bežecké pásy. Rovnako ti môžu zavesiť basketbalový kôš, zostaviť stôl na stolný tenis, alebo biliardový stôl.

 

Hodnotenie od zákazníkov

Petra P.
Zákazník
Hodnotí
Juraj B.
Poskytovateľ
velmi ustretovy, velmi rýchlo opravené
Elektroinštalácia
Michal K.
Zákazník
Hodnotí
Miroslav V.
Poskytovateľ
Nesmierna spokojnosť. Ochotný a šikovný človek :)
Hodinový manžel
Jan K.
Zákazník
Hodnotí
Jaro G.
Poskytovateľ
Najlepší elektrikár
Elektroinštalácia
Kristián C.
Zákazník
Hodnotí
Peter P.
Poskytovateľ
Všetko super
Hodinový manžel
Marek N.
Zákazník
Hodnotí
Peter P.
Poskytovateľ
S pracou som maximalne spokojna.
Hodinový manžel
Gábor V.
Zákazník
Hodnotí
Ing. Boris C.
Poskytovateľ
Poctivá práca!
Výroba nábytku

Naši partneri,
ktorí nám dôverujú

Napísali o nás

Tak neváhajte a jednoducho vyriešte,
svoj projekt s Wiliom.

chcem začať

Články,
ktoré by sa vám mohli páčiť

Montujete nábytok a máte záujem
o nové zákazky?

Našim poskytovateľom sme už sprostredkovali
zákazky za 68,8 miliónov eur. Pridajte sa aj vy.

registrovať zadarmo