Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

SpäťStavebné práce

Maliar Bratislava

pre túto službu máme 7447 overených poskytovateľov

zadajte dopyt
alebo zavolajte na 0901 900 717
Pondelok až Piatok medzi  9:00 - 17:00

199 720

inštalácií aplikácie

50 983

Zadaných projektov

4,25

je priemerné hodnotenie aplikácie

9,6 z 10

je priemerne hodnotenie poskytovateľov zákazníkmi

Hľadáš maliara v Bratislave? Si na správnom mieste. Či už potrebuješ vymaľovať byt, dom, alebo obchodné priestory, pomôžeme ti nájsť šikovného bratislavského maliara. Na Wilio nájdeš maliarov, ktorí maľujú interiéry, aj takých, ktorí sa špecializujú na maľby exteriérov domu. Bez ohľadu na to aké maliarske práce potrebuješ urobiť pomôžeme ti nájsť toho správneho maliara z Bratislavy a blízkeho okolia.Či už potrebuješ maľovať interiér, exteriér, či pomôcť s odstraňovaním náterov a inými prípravnými prácami, Wilio ti nájde šikovného maliara z Bratislavy, ktorý to zvládne.

1. Cenové ponuky obratom
Nestrácaj čas zháňaním ponúk od rôznych firiem. Zadaj svoj dopyt a čoskoro začneš dostávať ponuky od šikovných maliarov z Bratislavy a okolia.

2. Neprekroč svoj rozpočet
Ceny za maliarske práce môžu byť naozaj rôzne. S Wilio si však môžeš jednoducho porovnať viaceré ponuky od bratislavských maliarov a vybrať si takú, ktorá vyhovuje tvojmu rozpočtu.

3. Najdi tých najlepších bratislavských maliarov
Najmi si tých najlepšie hodnotených maliarov z Bratislavy a okolia, získaš tak istotu čistej a kvalitnej práce, na ktorú sa môžeš spoľahnúť.

 

Často kladené otázky

Prečo by som si mal najať profesionálneho maliara, keď si môžem vymaľovať sám?
Ak nemáš potrebné skúsenosti, bude ti maľovanie trvať dlhšie a s nákupom všetkého potrebného vybavenia ťa môže vyjsť drahšie. Výsledok tvojho maľovania nemusí byť rovnako uspokojivý, kvalitný a čistý, ako keď by si sa obrátil na profesionála. Profesionálni maliari disponujú všetkými nástrojmi, materiálmi, zručnosťami a skúsenosťami potrebnými na to, aby bol každý priestor vymaľovaný rýchlo a profesionálne.

 

Aké zručnosti má maliar?
Profesionálni maliari nanášajú farby na rôzne povrchy, ako sú vnútorné steny, vonkajšie steny, ploty, ale aj nábytok a rôzne príslušenstvo. Medzi ďalšie práce, ktoré maliari poskytujú je aj lepenie tapiet na steny. Väčšina maliarov maľuje plochy jednou farbou, niektorí však používajú špeciálne techniky aby na stenách vytvorili vzory, nástenné maľby, alebo graffiti podľa špecifických požiadaviek zákazníka.

 

Ako často je potrebné maľovať?
Exteriéry je vhodné natierať každých 5-10 rokov. Počasie, prostredie alebo nízka kvalita použitých materiálov môžu spôsobiť, že bude potrebné maľovať častejšie. Steny a stropy v interiéroch sa maľujú častejšie, väčšinou každých až 4 - 6 rokov najmä v budovách s vysokou premávkou, alebo v priestoroch kde sa fajčí.

 

Ako nájsť maliara v Bratislave a okolí?
Najlepší spôsob, ako nájsť odborníka na maliarske práce, je na zadať dopyt na Wilio. Tvoj dopyt pošleme odborníkom z Bratislavy s potrebnou kvalifikáciou a ty si budeš môcť vybrať hneď z niekoľkých ponúk od maliarov, ktorí vedia prácu vykonať vtedy, keď to potrebuješ. Potom porovnaj ponuky, prečítaj si hodnotenia a recenzie od zákazníkov a pozri si fotografie vymaľovaných bytov aby si si vybral toho správneho maliara na tvoj projekt.

 

Mám maliarovi dodať farby a vybavenie, alebo si prinesie svoje vlastné?
Väčšina profesionálnych maliarov používa vlastné nástroje, ale farby a spotrebný materiál musíš po konzultácii s maliarom uhradiť, alebo dodať ty. Profesionálni maliari poznajú tie najkvalitnejšie farby a materiály pre každý typ povrchu, preto pred tým než kúpiš farbu ti odporúčame prekonzultovať nákup s tvojim maliarom. Ak však už máš nakúpené farby a spotrebný materiál upozorni svojho maliara pred tým než ti pošle cenovú kalkuláciu.

 

Koľko stojí vymaľovať byt či dom v Bratislave?
Cena práce bude závisieť od toho na koľko metrov štvorcových treba vymaľovať, či ide o steny alebo strop, či treba napríklad maľovať lišty inou farbou, či je potrebné napríklad odstrániť staré tapety alebo maľby a či sú potrebné predprípravné práce. Cenu ovplyvní aj stav povrchu, počet potrebných vrstiev a to či je maliar nablízku, alebo musí prísť z väčšej vzdialenosti. Cena za prácu maliara nezahŕňa farby a spotrebný materiál. Pri porovnávaní cenových ponúk odporúčame uistiť sa, že kalkulácie obsahujú rovnaké typy a množstvo materiálov.

 

Ako dlho trvá vymaľovanie miestnosti?
Menšie maľovanie jednej miestnosti môže trvať pár hodín, kým vymaľovanie v celom dome môže trvať týždeň alebo dlhšie. Priemerná miestnosť s rozlohou 12 m2 by profesionálnemu maliarovi mohla trvať približne 4 hodiny vrátane prípravy a niekoľkých náterov.

 

Opravujú maliari sadrokartóny?
Áno. Väčšina maliarov vie v rámci svojich služieb urobiť aj menšie opravy sadrokartónu. Cena za túto službu bude závisieť od rozsahu potrebnej opravy. Pri výraznejšom poškodení alebo stavbe nových konštrukcii však odporúčame zavolať odborníka na sadrokartóny.

 

 

Aké práce pre teba urobí maliar?

S akými bežnými projektami mi môže maliar pomôcť?
Maliarske práce zvyčajne zahŕňajú celý proces od odstránenia pôvodných náterov a tapiet, prípravných prác až po maľovanie a konečné čistenie. Niektoré bežné maliarske sú:

 

Maľovanie exteriéru
Vonkajšie steny tvojho domu potrebujú pravidelne namaľovať, a to nielen pre to aby pekne vyzerali, ale aj preto že sú neustále namáhané a vystavené náročným vplyvom počasia. Aby si zachovali svieži vzhľad, je potrebné každých pár rokov natrieť steny, ako aj ploty, odkvapy, parapety a dvere. Maliar obyčajne upraví a ak je to potrebné aj opieskuje povrch, odstráni popraskané alebo odlupujúce sa farby či omietky a potom povrchy natiera. Vždy použije farbu vhodnú do exteriéru aby tak zabezpečil, že vydrží čo najdlhšiu dobu.

 

Maľovanie stien interiéru
Vymaľovanie interiéru dodá tvojmu domu či bytu nový svieži vzhľad, pomôže odstrániť zažltnutie a zápach po cigaretách ako aj pukliny, šmuhy či otlačky prstov. Profesionálny maliar vyberie farby tak, aby vyhovovali tvojmu štýlu a hodili sa do miestnosti. Príprava začína vynesením, alebo zakrytím nábytku a očistením povrchov stien. Maliar opraví všetky pukliny, potom obrúsi drsné miesta. Na dosiahnutie hladkého a rovnomerného povrchu nanesie 2 až 3 vrstvy farby. Nakoniec maliar odstráni ochranné fólie a pásky a všetko očistí.

 

Odstraňovanie náterov
Mnoho maliarov má skúsenosti aj s odstraňovaním náterov. Pretože odstraňovanie náterov je vo všeobecnosti časovo náročná práca, je dobré zadať túto prácu profesionálovi. Rovnako vám môže pomôcť pri odstraňovaní a prekrytí grafitti. V závislosti od povrchu použije rôzne zoškrabovacie nástroje, brúsny papier alebo chemické prípravky aby tieto nežiadúce nátery odstránil.

 

Nájdite si maliara
vo svojom meste

Hodnotenie od zákazníkov

Martin P.
Zákazník
Hodnotí
Miroslav V.
Poskytovateľ
Majster bol dochvilny, vyborna komunikacia, dohodnuta cena dodrzana.
Elektroinštalácia
Michal R.
Zákazník
Hodnotí
Ľuboš M.
Poskytovateľ
Skvelá práca, skvelý prístup.
Murárske práce, murár
Tomáš R.
Zákazník
Hodnotí
Igor C.
Poskytovateľ
Načas, presne podla dohody. Dakujem za spolupracu.
Elektroinštalácia
Matej F.
Zákazník
Hodnotí
Martin V.
Poskytovateľ
Dochvilny. Precizny. So službami pána Čonku som nadmieru spokojný.
Murárske práce, murár
Marek N.
Zákazník
Hodnotí
Peter P.
Poskytovateľ
S pracou som maximalne spokojna.
Hodinový manžel
Mário K.
Zákazník
Hodnotí
Martin V.
Poskytovateľ
Zákazník je spokojný s prácou remeselníka.
Elektroinštalácia

Naši partneri,
ktorí nám dôverujú

Napísali o nás

Tak neváhajte a jednoducho vyriešte,
svoj projekt s Wiliom.

chcem začať

Články,
ktoré by sa vám mohli páčiť

Ste maliar a máte záujem
o nové zákazky?

Našim poskytovateľom sme už sprostredkovali
zákazky za 68,8 miliónov eur. Pridajte sa aj vy.

registrovať zadarmo