Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

SpäťStavebné práce

Hodinový Manžel Trenčín

pre túto službu máme 4765 overených poskytovateľov

zadajte dopyt
alebo zavolajte na 0901 900 717
Pondelok až Piatok medzi  9:00 - 17:00

199 720

inštalácií aplikácie

50 983

Zadaných projektov

4,25

je priemerné hodnotenie aplikácie

9,6 z 10

je priemerne hodnotenie poskytovateľov zákazníkmi

Hľadáš šikovného hodinového manžela v Trenčíne? Či už potrebuješ natrieť plot, prestavať nábytok, alebo položiť podlahy hodinový manžel ti pomôže zvládnuť rôzne práce okolo domu a postará sa o všetko čo potrebuje opraviť. Pokiaľ ide o rekonštrukcie, opravy, čistenie interiéru, stierkovanie, montáž nábytku, výmenu pokazených batérii, opravy nefunkčných zástrčiek, inštaláciu garníž, alebo zapojenie spotrebičov, neváhaj sa obrátiť na niektorého z kvalitných hodinových manželov z Trenčína, ktorých nájdeš na Wilio.

Wilio ti pomôže rýchlo nájsť spoľahlivého a profesionálneho hodinového manžela v Trenčíne a okolí.

1. Cenové ponuky obratom
Nestrácaj čas zháňaním ponúk od rôznych trenčianskych firiem. Stačí zadať dopyt a čoskoro začneš dostávať ponuky od šikovných hodinových manželov z Trenčína a okolia.

2. Neprekroč svoj rozpočet
Ceny za práce hodinového manžela v Trenčíne môžu byť všelijaké. S Wilio však dostaneš niekoľko ponúk, ktoré môžeš porovnať a vybrať si takú, ktorá vyhovuje tvojmu rozpočtu.

3. Najdi tých najlepších hodinových manželov z Trenčína
Najmi si tých najlepšie hodnotených hodinových manželov z Trenčína a okolia, získaš tak kvalitne urobenú prácu, na ktorú sa môžeš spoľahnúť.

 

Často kladené otázky

Aké zručnosti má profesionálny hodinový manžel?
Hodinový manžel sa postará o práce okolo domu, bytu či záhrady na ktoré nemáš čas, zručnosti, alebo nástroje. Hodinoví manželia môžu mať rôzne odborné zručnosti, preto popíš službu ktorú potrebuješ čo najpresnejšie, aby si dostal cenové ponuky od skúsených odborníkov z Trenčína, ktorí majú tie správne zručnosti.

 

Koľko stojí hodinový manžel v Trenčíne?
Ceny za služby hodinového manžela v Trenčíne sa pohybujú od 20 do 100€. Cena závisí od zložitosti úlohy, časovej náročnosti, či sú potrebné špeciálne nástroje alebo vybavenie a od toho, či je hodinový manžel blízko tvojej lokality, alebo musí prísť z väčšej vzdialenosti.

 

Ako nájdem spoľahlivého hodinového manžela v Trenčíne?
Vytvorenie dopytu na Wilio je rýchly a jednoduchý spôsob, ako nájsť šikovného a ochotného hodinového manžela v Trenčíne a blízkom okolí. Wilio ti pomôže nájsť miestneho odborníka s tými správnymi skúsenosťami na tvoj dopyt.

 

Aký je rozdiel medzi hodinovým manželom a odborníkom ako je elektrikár, alebo inštalatér?
Hodinoví manželia sú profesionáli, ktorí môžu pomôcť s celým radom rôznych údržbárskych prác v domácnosti. Na druhej strane elektrikári, inštalatéri, plynári a pod. sú odborníci so špeciálnou kvalifikáciou v jednom konkrétnom povolaní.

 

Aké práce robí hodinový manžel?
Hodinový manžel vie pomôcť s drobnými opravami a údržbárskymi prácami v domácnosti. Pomôže s prácami ako sú vešanie obrazov, montáž nábytku, opravárske práce, zapojenie spotrebičov, tlakové čistenie, inštalácia svietidiel, oprava dvierok a zásuviek na skrinkách, výmena poškodených dlaždíc, vešanie garniží, maľovanie a natieranie stien a iných povrchov a drobné opravy. Wilio ti pomôže nájsť kvalitného hodinového manžela, z Trenčína a okolia, ktorý ochotne pomôže vtedy, keď ti to vyhovuje.

 

Ako najať hodinového manžela v Trenčíne pomocou Wilio?
Stačí zadať dopyt a pomôžeme ti nájsť šikovného hodinového manžela v Trenčíne a okolí. Wilio o tvojom dopyte informuje odborníkov, ktorí s nachádzajú v Trenčíne, majú potrebné zručnosti a vedia prácu vykonať požadovanom čase. Potom si vyberieš z ponúk, ktoré dostaneš. S Wilio máš istotu, že vždy získaš kvalitné služby za rozumnú cenu. O kvalite práce jednotlivých hodinových manželov sa môžeš presvedčiť tak, že si pozrieš ako ich hodnotia ostatní zákazníci. Platíš iba za hotovú prácu, po jej dokončení.

 

 

Aké práce pre teba hodinový manžel urobí

S akými bežnými projektami mi môže hodinový manžel pomôcť?
Hodinoví manželia môžu riešiť širokú škálu rôznych údržbárskych prác okolo domu, bytu či záhrady. Nižšie nájdeš niektoré tipy prác, s ktorými by mohol hodinový manžel pomôcť:

 

Interiérové inštalácie a opravy
Hodinový manžel ti môže pomôcť nainštalovať novo zakúpené spotrebiče, opraviť nefunkčné dvere, inštalácii a opravách žalúzií, montáži kuchynského drezu, alebo výmene vodovodnej batérie, zavesení svietidiel a dokonca aj tapetovaní. Použije pri tom vlastné nástroje a poradí ti, ak potrebuješ akékoľvek ďalšie materiály.

 

Údržbárske služby
Máš celý zoznam údržbárskych prác, ktoré potrebuješ dokončiť? Najmi si hodinového manžela, aby urobil všetky naraz. Môže pomôcť pri inštalácii laminátových podláh, výmene silikónového tesnenia v kúpeľni, zavesení dverí a mnohých ďalších prácach.

 

Vonkajšie inštalácie a opravy
Hodinový manžel ti môže pomôcť postaviť záhradnú kôlňu, nainštalovať vonkajšie žalúzie, vydláždiť terasu, alebo chodník, alebo dokonca opraviť trampolínu tvojich detí.

 

Montáž na stenu
Od nástenných políc, obrazov a televízorov až po stojany na bicykle a zrkadlá - ak potrebuješ pomoc s montážou na stenu, zavolaj hodinového manžela. Väčšina hodinových manželov prinesie vlastné nástroje, ale možno budeš musieť zaplatiť za materiály, ako sú skrutky, alebo držiaky pre ťažké predmety, ako sú televízory a pod.

 

Hodnotenie od zákazníkov

Petra P.
Zákazník
Hodnotí
Juraj B.
Poskytovateľ
velmi ustretovy, velmi rýchlo opravené
Elektroinštalácia
Matúš K.
Zákazník
Hodnotí
Peter P.
Poskytovateľ
Slusny, sikovny, dobre odvedena praca.
Elektroinštalácia
Marcel N.
Zákazník
Hodnotí
Martin V.
Poskytovateľ
Sympatický pán s príjemným vystupovaním. Vyzerá, že vo svojom odbore sa vyzná. Robotu urob...
Elektroinštalácia
Martin P.
Zákazník
Hodnotí
Miroslav V.
Poskytovateľ
Majster bol dochvilny, vyborna komunikacia, dohodnuta cena dodrzana.
Elektroinštalácia
Jan K.
Zákazník
Hodnotí
Jaro G.
Poskytovateľ
Najlepší elektrikár
Elektroinštalácia
Frenky K.
Zákazník
Hodnotí
Robert Ž.
Poskytovateľ
Velmi seriózne jednanie ,pohotový...... Odporúčam!
Hodinový manžel

Naši partneri,
ktorí nám dôverujú

Napísali o nás

Tak neváhajte a jednoducho vyriešte,
svoj projekt s Wiliom.

chcem začať

Články,
ktoré by sa vám mohli páčiť

Ste hodinový manžel a máte záujem
o nové zákazky?

Našim poskytovateľom sme už sprostredkovali
zákazky za 68,8 miliónov eur. Pridajte sa aj vy.

registrovať zadarmo