Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

SpäťStavebné práce

Hodinový Manžel Bratislava

pre túto službu máme 4771 overených poskytovateľov

zadajte dopyt
alebo zavolajte na 0901 900 717
Pondelok až Piatok medzi  9:00 - 17:00

199 720

inštalácií aplikácie

50 983

Zadaných projektov

4,25

je priemerné hodnotenie aplikácie

9,6 z 10

je priemerne hodnotenie poskytovateľov zákazníkmi

Zháňaš hodinového manžela v Bratislave? Hodinový manžel ti pomôže s väčšinu opráv okolo domu, napríklad pri menších rekonštrukciách, čistení interiéru, alebo stierkovaní. Zmontuje nábytok, vymení pokazenú batériu, nefungujúcu zástrčku, navŕta garniže, alebo zapojí spotrebiče.

Wilio ti pomôže rýchlo a spoľahlivo nájsť profesionálneho hodinového manžela v Bratislave a okolí.

1. Cenové ponuky obratom
Nestrácaj čas zháňaním ponúk od rôznych bratislavských firiem. Zadaj svoj dopyt a čoskoro začneš dostávať ponuky od šikovných hodinových manželov z Bratislavy a okolia.

2. Neprekroč svoj rozpočet
Ceny za práce hodinového manžela v Bratislave môžu byť naozaj rôzne. S Wilio si však môžeš jednoducho porovnať viaceré ponuky a vybrať si takú, ktorá vyhovuje tvojmu rozpočtu.

3. Najdi tých najlepších hodinových manželov z Bratislavy
Najmi si tých najlepšie hodnotených hodinových manželov z Bratislavy a okolia, získaš tak istotu kvalitnej práce, na ktorú sa môžeš spoľahnúť.

 

Často kladené otázky

Aké zručnosti má hodinový manžel?
Hodinový manžel sa postará o práce okolo domu, bytu či záhrady na ktoré nemáš čas, zručnosti, alebo nástroje. Preto, že hodinoví manželia môžu mať rôzne odborné zručnosti popíš čo potrebuješ čo najpresnejšie, aby si dostal cenové ponuky od tých odborníkov, ktorí majú tie správne zručnosti.

 

Koľko stojí hodinový manžel v Bratislave?
Priemerné náklady na služby hodinového manžela v Bratislave sa pohybujú od 20 do 100€. Cena závisí od zložitosti úlohy, potrebného času, či sú potrebné špeciálne nástroje alebo vybavenie a od toho, či je hodinový manžel nablízku, alebo musí prísť z väčšej vzdialenosti.

 

Ako nájdem dobrého hodinového manžela v Bratislave?
Vytvorenie dopytu na Wilio je rýchly a jednoduchý spôsob, ako nájsť šikovného a ochotného hodinového manžela v Bratislave a blízkom okolí. Wilio ti pomôže nájsť miestneho odborníka s tými správnymi skúsenosťami na tvoj dopyt.

 

Aký je rozdiel medzi hodinovým manželom a odborníkom ako je elektrikár, alebo inštalatér?
Hodinoví manželia sú profesionáli, ktorí môžu pomôcť s celým radom rôznych údržbárskych prác v domácnosti. Na druhej strane elektrikári, inštalatéri, plynári a pod. sú odborníci so špeciálnou kvalifikáciou v jednom konkrétnom povolaní.

 

Aké práce robí hodinový manžel?
Hodinový manžel vie pomôcť s drobnými opravami a údržbárskymi prácami v domácnosti. Pomôže s prácami ako sú vešanie obrazov, montáž nábytku, opravárske práce, zapojenie spotrebičov, inštalácia svietidiel, vešanie garniží, maľovanie a natieranie stien a iných povrchov a drobné opravy. Wilio ti pomôže nájsť kvalitného hodinového manžela, z Bratislavy a okolia, ktorý ochotne pomôže vtedy, keď ti to vyhovuje.

 

Ako najať hodinového manžela v Bratislave pomocou Wilio?
Nájsť šikovného hodinového manžela v Bratislave a okolí je jednoduché. Stačí zadať dopyt. Wilio následne informuje odborníkov, ktorí s nachádzajú v tvojej lokalite, majú potrebné zručnosti a vedia prácu vykonať požadovanom čase. Potom stačí aby si si vybral z ponúk, ktoré dostaneš. S Wilio máš istotu, že získaš kvalitné služby za primeranú cenu. O kvalite práce jednotlivých hodinových manželov sa môžeš presvedčiť tak, že si pozrieš ich zákaznícke hodnotenia a recenzie. Zaplatíš len za vykonanú službu a až po jej dokončení.

 

 

Aké práce pre teba hodinový manžel urobí

S akými bežnými projektami mi môže hodinový manžel pomôcť?
Hodinoví manželia môžu riešiť širokú škálu rôznych údržbárskych prác okolo domu, bytu či záhrady. Nižšie nájdeš niektoré tipy prác, s ktorými by mohol hodinový manžel pomôcť:

 

Interiérové inštalácie a opravy
Hodinový manžel ti môže pomôcť nainštalovať novo zakúpené spotrebiče, opraviť nefunkčné dvere, inštalácii a opravách žalúzií, montáži kuchynského drezu, alebo výmene vodovodnej batérie, zavesení svietidiel a dokonca aj tapetovaní. Použije pri tom vlastné nástroje a poradí ti, ak potrebuješ akékoľvek ďalšie materiály.

 

Údržbárske služby
Máš celý zoznam údržbárskych prác, ktoré potrebuješ dokončiť? Najmi si hodinového manžela, aby urobil všetky naraz. Môže pomôcť pri inštalácii laminátových podláh, výmene silikónového tesnenia v kúpeľni, zavesení dverí a mnohých ďalších prácach.

 

Vonkajšie inštalácie a opravy
Hodinový manžel ti môže pomôcť postaviť záhradnú kôlňu, nainštalovať vonkajšie žalúzie, vydláždiť terasu, alebo chodník, alebo dokonca opraviť trampolínu tvojich detí.

 

Montáž na stenu
Od nástenných políc, obrazov a televízorov až po stojany na bicykle a zrkadlá - ak potrebuješ pomoc s montážou na stenu, zavolaj hodinového manžela. Väčšina hodinových manželov prinesie vlastné nástroje, ale možno budeš musieť zaplatiť za materiály, ako sú skrutky, alebo držiaky pre ťažké predmety, ako sú televízory a pod.

 

Hodnotenie od zákazníkov

Michal K.
Zákazník
Hodnotí
Miroslav V.
Poskytovateľ
Nesmierna spokojnosť. Ochotný a šikovný človek :)
Hodinový manžel
Peter V.
Zákazník
Hodnotí
Pavol P.
Poskytovateľ
Super. Rýchly a lacný. Odporúčam
Hodinový manžel
Michal K.
Zákazník
Hodnotí
Peter P.
Poskytovateľ
Absolútna spokojnosť s prácou aj prístupom. Zodpovedný a spoľahlivý. Palec hore!
Hodinový manžel
Michal R.
Zákazník
Hodnotí
Ľuboš M.
Poskytovateľ
Skvelá práca, skvelý prístup.
Murárske práce, murár
Tomáš R.
Zákazník
Hodnotí
Igor C.
Poskytovateľ
Načas, presne podla dohody. Dakujem za spolupracu.
Elektroinštalácia
Kristián C.
Zákazník
Hodnotí
Peter P.
Poskytovateľ
Všetko super
Hodinový manžel

Naši partneri,
ktorí nám dôverujú

Napísali o nás

Tak neváhajte a jednoducho vyriešte,
svoj projekt s Wiliom.

chcem začať

Články,
ktoré by sa vám mohli páčiť

Ste hodinový manžel a máte záujem
o nové zákazky?

Našim poskytovateľom sme už sprostredkovali
zákazky za 68,8 miliónov eur. Pridajte sa aj vy.

registrovať zadarmo