Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

SpäťAuto moto

Autoservis, Pneuservis, Automechanik

pre túto službu máme 2209 overených poskytovateľov

zadajte dopyt

199,720

App installs

50,983

Created projects

4.25

is the average app rating

9.6/10

Is the average provider rating

Či už potrebuješ bežnú servisnú prehliadku auta, prezutie, geometriu, alebo väčšiu opravu, na Wilio nájdeš automechanika, ktorý to zvládne. Skontroluje tvoje auto, diagnostikuje problém a vykoná potrebné opravy a výmeny. Stačí zadať dopyt a počkať na cenovú ponuku. Bez ohľadu na značku a model tvojho auta, ti pomôžeme nájsť mechanika alebo autoservis, v ktorom tvoje auto dostane do prvotriedneho stavu.

Ak tvoje vozidlo potrebuje bežný servis či opravu Wilio ti pomôže nájsť odborníkov, na ktorých sa môžeš sa spoľahnúť, že urobia kvalitnú prácu za dobrú cenu.

1. Cenové ponuky obratom
Nestrácaj čas zháňaním ponúk od rôznych autoservisov. Zadaj tvoj dopyt a čoskoro začneš dostávať ponuky od automechanikov z tvojho okolia

2. Neprekroč svoj rozpočet
Ceny za servis vozidla môžu byť naozaj rôzne. S Wilio si však môžeš jednoducho porovnať viaceré ponuky a vybrať si takú, ktorá vyhovuje tvojim potrebám a rozpočtu.

3. Nájdi tých najlepších automechanikov
Najmi si tých najlepšie hodnotených automechanikov z okolia, získaš tak čistú, kvalitne urobenú prácu, aby si si mohol pokojne užívať jazdu.Často kladené otázky

Aké najbežnejšie problémy s autom mi automechanik pomôže vyriešiť?
Medzi najčastejšie problémy s vozidlom, patria poruchy motora, elektroniky, či defekty, alebo opravy drobných poškodení karosérie vozidla. Aby si zaistil svoju bezpečnosť a predišiel prípadným problémom na ceste, je potrebné absolvovať pravidelnú servisnú prehliadku minimálne každý rok a urobiť potrebné opravy hneď, ako si všimneš problém.

 

Ako dlho trvá oprava automobilu?
Koľko potrvá oprava bude záležať od toho, aké kritické sú poruchy a koľko komponentov vozidla je potrebné vymeniť alebo opraviť. Vo všeobecnosti je možné väčšinu bežných opráv automobilu vykonať za jeden deň - od kontroly a diagnostiky, až po opravu alebo výmenu. V prípade výmeny dielov však môže dobu opravy natiahnuť samotné dodanie náhradného dielu. Šikovný automechanik urobí, všetko pre to aby ťa dostal naspäť na cestu čo najskôr, ale bezpečnosť zostáva vždy tou najvyššou prioritou, preto práce neuponáhľa na úkor kvality.

 

Ako dlho trvá servisná prehliadka?
Servisná prehliadka auta môže trvať priemerne 1 - 2 hodiny. Ak budú potrebné aj opravy nad rámec bežného servisu, môže to trvať dlhšie.

 

Ako nájdem spoľahlivý autoservis, alebo automechanika vo svojom okolí?
Wilio ti pomôže nájsť autoservis vo tvojom okolí, ktorý dokáže vyriešiť tvoj problém. Stačí zadať dopyt a dohodnúť sa na termíne a cene.

 

Prečo si dohodnúť autoservis cez Wilio?
Pravidelný servis automobilu je potrebný aby auto jazdilo spoľahlivo a bezpečne. Pomocou Wilio dokážeš nájsť mechanika s potrebnými zručnosťami, skúsenosťami a vybavením. Jednoducho porovnať rôzne cenové ponuky a vybrať si tú najlepšiu. Wilio je ten najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako nájsť spoľahlivého automechanika v tvojom okolí.

 

Ako často je potrebný autoservis?
Spravidla je potrebné, aby auto absolvovalo servisnú prehliadku každých 12 mesiacov (15 000 km alebo 30 000 km) v závislosti od odporúčaní výrobcu a typu motora.

 S akými bežnými opravami auta mi môže automechanik pomôcť?

Výmena oleja a filtrov
Výmena oleja, olejového filtra, palivového filtra a vzduchového filtra je nevyhnutná pre hladký chod vozidla. Zabezpečuje tiež úspornejšiu prevádzku a nižšiu spotrebu paliva oproti zaneseným a znečisteným filtrom. Ide o jedny z najdôležitejších častí pravidelného servisu vozidla.

 

Malá servisná prehliadka
Do malej servisnej prehliadky patrí výmena oleja a filtrov; kontrola karosérie a podvozku; doplnenie všetkých tekutín v motore, vrátane kvapaliny do ostrekovačov , brzdovej kvapaliny, chladiacej kvapaliny a kontrolu ďalších 35 kľúčových komponentov, ako sú svetlá, pneumatiky a brzdy. Väčšina mechanikov postupuje podľa pokynov výrobcu a odporučí prípadné ďalšie práce, ktoré auto môže vzhľadom na svoj typ a vek potrebovať.

 

Veľká servisná prehliadka
Do veľkej servisnej prehliadky patria všetky služby, ktoré sú súčasťou malej servisnej prehliadky no zároveň zahŕňa aj kontrolu ďalších 15 až 30 komponentov vozidla medzi ktoré patria napríklad kontrola náprav, uloženia kolies, kontrola posilňovača riadenia, kontrola tlmičov, čerpadiel, nastavenie svetiel, kontrola klimatizačného obvodu a ďalšie.

 

Opravy, výmena a údržba
Či už ide o výmenu spotrebného materiálu akými sú olej, filtre, sviečky, alebo opotrebované brzdové doštičky. Medzi ďalšie pravidelné úkony patrí tiež čistenie a dezinfekcia klimatizácie, či výmena stieračov. Skúsený automechanik sa postará aby tvoje auto bolo v dobrom prevádzkovom stave, bezpečné a aby spĺňalo normy technickej kontroly TK a emisnej kontroly EK.

 

Opravy skla, karosérie a interiéru
Ak je na čelnom skle prasklina alebo poškodená farba na karosérii, je najlepšie poškodenie opraviť čo najskôr, aby sa ďalej nerozširovali. V prípade poškodeného čalúnenia alebo plastov interiéru ide najmä o estetické vady, ktoré sa môžu vykonať aj neskôr.

 

Údržba kolies a pneumatík
Geometria a vyváženie kolies, či kvalita pneumatík na leto a zimu, sú rozhodujúce pre bezpečnú jazdu, brzdenie a optimálny výkon vozidla na cestách.

 

Hodnotenie od zákazníkov

Michal R.
Zákazník
Hodnotí
Ľuboš M.
Poskytovateľ
Skvelá práca, skvelý prístup.
Murárske práce, murár
Kristián C.
Zákazník
Hodnotí
Peter P.
Poskytovateľ
Všetko super
Hodinový manžel
Frenky K.
Zákazník
Hodnotí
Robert Ž.
Poskytovateľ
Velmi seriózne jednanie ,pohotový...... Odporúčam!
Hodinový manžel
Juliana S.
Zákazník
Hodnotí
Martin G.
Poskytovateľ
maximalna spokojnost, dobra cena.
Hodinový manžel
Kristian N.
Zákazník
Hodnotí
Péter M.
Poskytovateľ
Byt pekne upratany, poziadavky splnenie. Odporucam
Murárske práce, murár
Martin H.
Zákazník
Hodnotí
Jan G.
Poskytovateľ
Všetko ok.:-)
Elektroinštalácia

Naši partneri,
ktorí nám dôverujú

Napísali o nás

Tak neváhajte a jednoducho vyriešte,
svoj projekt s Wiliom.

chcem začať

Články,
ktoré by sa vám mohli páčiť

Máte záujem
o nové zákazky?

Našim poskytovateľom sme už sprostredkovali
zákazky za 68,8 miliónov eur. Pridajte sa aj vy.

registrovať zadarmo