Používaním našich služieb a tejto internetovej stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.Ďalšie informácie.

Späť

Zadala som dopyt na vymaľovanie obývačky, prvá ponuka mi prišla za 8 minút

Zadala som dopyt na vymaľovanie obývačky, prvá ponuka mi prišla za 8 minút

Tento príbeh vychádza zo skutočného dopytu a komunikácie cez aplikáciu wilio. "Zadala som dopyt na vymaľovanie obývačky, prvá ponuka mi prišla za 8 minút," hovorí pani Silvia.


Treba vymaľovať


Pani Silvia sa po niekoľkých rokoch od posledného maľovania rozhodla, že si nechá vymaľovať obývaciu izbu. Od známych dostala pár odporúčaní na maliarov. Každého obtelefonovala, zisťovala od nich termíny a pýtala sa na cenu. Chcela stihnúť vymaľovať ešte pred dovolenkou, ale žiadny z odporúčaných maliarov v požadovanom dátume nemohol. 


Nová skúsenosť s wilio 


Dcéra pani Silvie jej odporučila ešte ďalšiu možnosť - aplikáciu wilio. Keďže je aplikácia wilio dostupná aj na webe, bolo pre ňu pohodlnejšie zadávať inzerát cez počítač. Na stránke našla informáciu, že si môže vybrať z až 6791 maliarov


Zadávanie inzerátu


Začala vytvárať inzerát – stránka sa jej opýtala čo všetko potrebuje a pomocnými otázkami vytvorila inzerát. Odpovedala, koľko m2 potrebuje vymaľovať, akou farbou, či má doma materiál, zadala adresu, preferovanú cenu, termín, kedy potrebovala mať vymaľované a fotografiu obývačky. Po zadaní inzerátu sa registrovala a čakala na ponuku od maliara.  


5 ponúk od maliarov


Prvú odpoveď s ponukou dostala už za 8 minút. Okrem prvej ponuky jej postupne prišli ešte ďalšie 4. Z piatich ponúk si nakoniec vybrala tú, ktorá sa jej najviac pozdávala. Nevybrala si najnižšiu cenu, ale maliara s najlepším hodnotením predošlých maliarskych prác.  


Dohoda a hodnotenie


Maliar vďaka vyplnenému dopytu vedel všetko potrebné a rýchlo sa dohodli. V dohodnutý termín maliar prišiel na dohodnutú adresu a obývačku vymaľoval. Pani Silvia maliarovi vyplatila dohodnutú sumu. Vďaka hodnoteniu, ktoré mal v profile, vedela, prečo ho predošlí zákazníci odporúčali. Maliar bol nie len ochotný, ale si po sebe upratal a odpad vyhodil. Aj ona mu do profilu pridala hodnotenie.

Silvia po tejto skúsenosti wilio použila opäť na obnovu trávnika a našla aj ochotnú pani na pomoc s jarným upratovaním.Hľadáte šikovného odborníka na rekonštrukcie, alebo na niektorú zo stoviek ďalších služieb? Zadajte váš projekt zadarmo, alebo si prečítajte ako na to


Ak poskytujete služby, zaregistrujte sa a aj vy môžete na Wilio nájsť nových zákazníkov. Pozrite sa ako Wilio funguje pre poskytovateľov a na práve aktuálne projekty.Najrýchlejšia cesta k riešeniu vášho projektu

Zadajte dopyt zadarmo a dostanete ponuky od šikovných odborníkov z vášho okolia

Zadajte dopyt zadarmo

Autor: Silvia a Braňo